x

עמוד 4 מתוך 8 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 78

נושא: חרם?

Re: חרם?

חברים,ברשותכם,מספר הבהרות...המאבק הוא מאבק להחזרת המס ל-20% והפסקת המצב האבסורדי,שמשקיע שמפסיד בחודש דצמבר "תורם" הלכה למעשה למס הכנסה....המאבק הינו מערכה,ולא קרב...שביתת סוחרים למשך יום או יומיים היא רק יריית הפתיחה במערכה זו,שיהיו לה עוד שלבים,עד שנגיע למטרה,ונגיע.
    כמו בכל חברה תועלתנית,הקטנים צריכים להתאחד מול הגדולים ולהראות שיש להם כח...במקרה שלנו,הקטנים הם סוחרי היום הקטנים והציבור,והגדולים הם האוצר...במקרה שלנו יש ערך מוסף ל"גדולים" שלנו,שאם יראו היענות גורפת מצד הסוחרים הקטנים,הם גם יצטרפו למהלך,ואז כבר נהיה כח גדול שלא ניתן להתעלם ממנו...לעיתים נדירות במשחק סכום אפס יש אינטרס משותף,אך בשביל שהאינטרס יתממש אנו צריכים היענות גורפת למהלך מצד כל הסוחרים הקטנים...כשהסוחרים הגדולים יראו שאכן יש בינינו,הקטנים,הסכמה גורפת-הם יצטרפו.
    זכרו,זהו רק השלב הראשון במערכה זו...מי שמסכים שלא יתבייש ויכתוב,אני מסכים,מצטרף,כאן,בפורום זה.

בקשר לטענה הנשמעת בדבר מישהו שעלול לנסות להתחכם ביום זה,הסירו דאגה,מפני שה"גורמים הרלוונטיים"....והמבין יבין...ש"שומרים" על המסחר בדר"כ במחזורים רגילים,"ישמרו" גם הפעם שאף אחד לא ינסה להתחכם,ואותו אחד שיחשוב לנסות,ידע זאת מראש,כך שרק האיום במקרה זה מספיק.

בקשר למוסדיים וסוחרי הנוסטרו באמת שאין מה לעשות,הם מחוץ למשחק הזה,מדובר רק בסוחרים פרטיים,קטנים וגדולים,קרנות גידור,ושחקני המעוף הפרטיים.

שיהיה לנו בהצלחה.

מסכים ומצטרף!

אני מסכים ומצטרף!!!!
    חוץ מזה אני חושב שצריך להוריד את המס ל 10-15 אחוז ולא ל 20 אחוז, 20 אחוז זה גם גבוה מאוד!!!!!!
    אם יורידו את המיסים זה יעודד המון משקיעים ויהיה תמיד מסחר גדול בבורסה....

אני בפנים, יישר כוח!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/freifeld?ref=ts ... 848819867/
    קבוצת הפייסבוק שפתחתישמטרתה הראשונית היא החזרת המס למצבו הקודם-20%...אנא הצטרפו...תודה

מצטרף לחרם כמה שצריך.
    זה ידוע כבר חודשיים העלאת המס,חבל שלא התחלתם אז את הלחץ על הבורסה.
    הכותב בפורום זה עשוי ליהיות באסטרטגיה,אין אחריות.

האמת כואבת אולם פירותיה טובים לנפש.

.

אני מסכים שזה יביא פרסום גדול ורחב לאתר וגם זה מבורך מבחינתי.
    לגופו של עניין אני וגם שושי הרובוט :mrgreen:
    מתנגדים לעצם המחשבה שקיים משהו משותף בין אזרח פרטי שחוסך או נחשף למניות בצורה מוגבלת כזו או אחרת לבין שחקני מעוף ו/או גופים כלכליים שסוחרית בשוק הנגזרים בהקפים ובכמויות עצומות .
    אני חושב שגופים שסוחרים בשוק הנגזרים ו/או המניות בישראל בהקפים גדולים צריכים לשלם יותר מ-25% מס בעוד האזרח הרגיל החוסך באפיקים סולידים אמור להיות פטור ממס לחלוטין או לשלם מס מוקטן יחסית בשעור 5% לכל היותר.

לכן אני לא מוצא בעניין זה שום מקום של שיתוף פעולה עם השחקנים הגדולים .
    ולא נכנסתי בכלל לנושא האפקטיביות של העניין.

אורח

נושא שכלל לא עלה כאן הוא הפגיעה בפועל אותה נשיג.

הרי אם אני נותן שירות המרוויח מעמלות הסוחרים, ותודיעו לי מראש על יום חרם, אזי תחסכו לי בכוח אדם שיאיישו באותו יום את המשמרות.

בנוסף, האם העובדה שלא סוחרים יום אחד לא תגדיל את המסחר ביום שלפני וביום שאחרי כחלק מה"הכנות" לחרם?

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog
    נושא שכלל לא עלה כאן הוא הפגיעה בפועל אותה נשיג.

הרי אם אני נותן שירות המרוויח מעמלות הסוחרים, ותודיעו לי מראש על יום חרם, אזי תחסכו לי בכוח אדם שיאיישו באותו יום את המשמרות.

בנוסף, האם העובדה שלא סוחרים יום אחד לא תגדיל את המסחר ביום שלפני וביום שאחרי כחלק מה"הכנות" לחרם?
    אתה טועה. הפגיעה בפועל חסרת חשיבות.
    כל החשיבות היא ברעש התיקשורתי שזה יעשה, והאם זה יעלה לדיון ציבורי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות