x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: לילה טוב לכולם , כתבה שחייבים לקרוא

לילה טוב לכולם , כתבה שחייבים לקרוא

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000714195
    זו כתבה שחייבים לקרוא ולהבין שבסופו של עניין מלחמת המטבעות בעולם , היא שתיקבע את המגמה , זה נכון שדברים מנותחים בדיעבד , אבל את התוצאות רואים בשטח זמן מה אחרי
    ************************************************** **
    אז מה היה לנו היום בסקירה של אתמול בבוקר {התוספת} הבחנתי בנתונים ממש מדהימים , זה היה אמור להדליק נורה , שהולכים דווקה ללונג , אך הגנבים הצליחו להטעות ביום אחד של מיסחר כאשר הקולים לכאורה סגרו במחיר נמוך יותר דהיינו נשברה ההתנגדות , אך הטריגר בא מחול ,דשא ירוק מסביב לעולם , והרי רק חיכו למישהו שישחרר את הקפיץ , ובאמת ממחיר הבסיס 1115 סגרנו ב 1134 , וכבר ציינתי זאת עד שלא פורצים 1126 זה לא לונג אמיתי
    הרמה השניה שציינתי 1133 בסגירה ואכן שני רמות אלה נפרצו במהלך היום ....20 נק יומי ,
    חובת ההוכחה היא על המעוף ומדדי העולם , להחזיק לפחות יומיים שלושה מעל , כדי שזו לא תהיה פריצת שווא , אני למחר מעריך המשך לונג , לפי מחירי הסגירה בקולים , והמעוף בשפיץ
    ישנם את כל הסימנים של פינוקיו שמראים המשך עליה בקולים {וייתכן עד 40% }
    אתן רמז : חתונה בסטרייק 1140 צפויה במחיר 1780/1800
    זה אומר יעד לקול 1140 1800 עד 2140 אם נעלה מעל 0.8%
    יעד לקול1160 יעבור את ה 1000
    בזירת הפוטים המיסכנים ימשיכו לחטוף בראש יעד פוט פוט 1140 1800 עד 1550
    יעד פוט1120 יירד מ 1000 לאיזור 950 , אלו רמזים מספיקים לנהל יום מיסחר,
    כרגע אני כבר רואה חוזים אדומים , אז כמו אמרתי חובת ההוכחה של המדדים להישאר יומיים שלושה מעל רמת הסגירה של היום...
    ואיך לא? אני חייב לציין גם מיקרה של הודעה מפתיעה מאירופה שתקלקל את החגיגה , ואם החוזים יהיו ממש שלילים אז אתן רק רמז אחד שפוט 1140 עשוי לחזור ל 2800 שקל
    והמבין הבין , אלה רמזים ששווים זהב אם יודעים לסחור אותם
    היום ניצלו הכתבנים כתיבות סביב הכסף בצורה חריגה , מחר תראו את מפת השקרים {פוזיציות}
    עם מיגדלי עזריאלי , עשו מספיק רווח בשחיקה יש להם מירווח נשימה גדול יותר
    נראה לי שכתבו פוטים היום בלי סוף , המיזרח נתן אתמול טריגר לכל העולם , אף על פי שהיורו לא השתנה בכלל , ואם שוב תבוא הרעה מכיוון המיזרח , ושם ייסימו אדום מעל 1% , אז האפקט של הירידות עלול לחזור , ואז יש מישפט נדוש , {זה היה תיקון טכני } אישית לא מאמין
    בכך תיקון טכני ... או שייש מגמה וכלכלה או שייש ציורים , אני מאמין בכלכלה בריאה בשוק חופשי , השנתיים האחרונות לא מוכיחות כך , יש מלחמות בין גושים על רמת המטבע , וכל אחד
    רוצה לשמור על ביתו {עניי עירייך קודמים}
    לסיכום שוב : מחר אם פורצים 1138/1136 שזו גם רמת התנגדות הולכים ל 1144 , 1150 , 1170 , לא ביום אחד , וגם לא לבד ..אגב 1170 זו התנגדות חזקה
    אם נשבור רמת 1126 יש סיכוי ל 1109 , 1103 , 1094 , 1080 {זה מהזיכרון } אל תתפסו אותי בקטנות..ארביטראג' 0.11% חיובי לא משמעותי , מלבד פריגו + 1.66%
    אם יהי עידכון ארשום בבוקר , עד אז שינה ערבה לכולם , יקיצה בריאה
    אמסלם שמעון

Re: לילה טוב לכולם , כתבה שחייבים לקרוא

תודה שמעון,אני נהנה לקרוא את הניתוח שלך

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות