x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: אילנה בקשר לשאלתך , אין תשובה אבסולוטית נכונה , אבל אני יכול

אילנה בקשר לשאלתך , אין תשובה אבסולוטית נכונה , אבל אני יכול

אילנה נעשה סימולציה שאפשר יהיה להבין בקלות :נניח שקנית היום פוט 1100
    הנתונים של האופציה הם דלתא 40 שקל { כל תזוזה של מדד הגלום ב 1 נק , מוסיף או גורע
    40 שקל} אם המדד עולה ויש לך פוט , הוא מאבד 40 שקל + שחיקה יומית 55 שקל , במידה ויורד הגלום 1 נק' את מרוויחה 40 שקל , אך השחיקה היומית ממשיכה לשחוק כל יום
    הווגה שלך חיובית מה שאומר שאת זקוקה ליריד שהאופציה תרוויח
    ןלשאלתך החשובה מכל , איך ניתן להעריך מחיר קניה או מכירה של אופציה בלי הרבה נזק ובכן
    כל יום יש נתונים שונים ומשונים בעולם , וגם כאן , אז בואי ניקח את הנתון FV של שחקן
    ואלצו מופיע -0.5% אזזזזז אנו במדד 1113 חצי אחוז = 5.5 נקודות במדד
    ובכן הדלתא שלך שווה = 40 X חמש וחצי נק' = 220 שקל ואם יעלה זה הפוך יירד 220 שקל
    שימי לב לדבר חשוב והוא אם הנתון יורדים , או עולים 11 עד 13 נק' בהתאם למדד של היום
    ואז המכפלה היא ב - 10 ואז הסכום הוא כבר 450 עד 500 , ניקח דוגמא יש לך פוט 1100
    שוויו כרגע 1802 בתנועה של 1% למעלה האופציה שלך תגיע ל 1500 שקל כי זה מחיר הבסיס מתחתיה , ואם יירד 1% אז ייקבל מחיר בסיס שמעליו דהיינו 2180
    מקווה שהבנת , אך לעולם אין לדעת בדיוק , אולי אחרי 5 דק' כן , בתודה מראש לאלינה

Re: אילנה בקשר לשאלתך , אין תשובה אבסולוטית נכונה , אבל אני

תודה.
    ההסבר אפילו די מובן.
    אני מקווה שיש עוד כמה אנשים פה, שיהנו מההסבר.
    אילנה.

Re: אילנה בקשר לשאלתך , אין תשובה אבסולוטית נכונה , אבל אני

נתון נוסף לא פחות חשוב זה הווגה - הסטייה, ככל שהתנודה גבוהה יותר הוא עולה ואז כל האופציות עולות. אני משתמש באתר נחמד חינמי שבו אפשר לעשות הדמיה, לפי המדד, ימים לפקיעה, שינוי בסטייה ועוד
    הקישור
    http://www.optionline.co.il/OptList/He/OptList.html
    מסמנים את האופציה
    פותחים את מחשבון B&S ומשנים נתונים ולוחצים במחשבון חשב ויש תוצאה.
    מעבר לכך האתר נחמד ונותן הרבה מידע

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות