x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 13 מתוך 13

נושא: ייעוץ דחוף

Re: ייעוץ דחוף

ציטוט פורסם במקור על ידי amos_atia
    בתקווה שאין אפשרות לשינויים קוסמטיים
    למרות שיש אפשרות כזאת, אני מודיע לך חד משמעית שיש אפשרות להוכחה אם נעשה שינויים, ואם נעשו שינויים אם תגיע למצב של משפטים וכו' לדעתי ידם תהיה על התחתונה
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

לגבי חדש ינואר היו מספר אופציות בשורט לעומתם היה פי שלש אופציות לונג כך שאחד מול השני אולי היה פער קטן לרעתי שהתחייבתי להפקיד כל סכום שיגידו לי כדי לסגור את הגירעון במידה ויש
    האמת שנשמע מתשובתך שאתה אינך מבין בדיוק מה עשית
    האם ביצעת 2 אסטרטגיות שונות לחודשים שונים ?
    או שביצעת אסטרטגיה אחת הבנויה מאופציות למועדי פקיעה שונים ?
    האם אתה מבין כיצד מחושבת דרישת הבטחונות ?

כאשר יש לך אופציות קנויות לחודש וכתובות לחודשיים אזי תמיד תהיה דרישת בטחונות.
    ככל שמועד הפקיעה של הקנויות יתקרב הן תישחקנה ודרישת הבטחונות תגדל
    האם אני צודק בתאור ?

אני בהחלט ממליץ לך להיוועץ בעורך דין המבין בנושא
    וכמו כן להימנע מאסטרטגיות עד שתבין היכן היתה השגיאה שלך

Long

שלום רב
    אני עובד באופציות מעוף דרך חברת מסחר גדולה היה לי שני פוזיציות אחת לחדש דצמבר ואחת לחדש ינואר ביום שלישי מתקשר אלי מחדר מסחר ואמר לי שיש חריגה בבטחונות לחדש ינואר ולכן צריך לסגור את שני הפוזיציות אמרתי לו לדצמבר לא חסר בטחונות זאת אומרת יש לי כסף בצד לכסות את הפקיעה בכל מדד שתהנה אמר לי נכון הבעיה זה חדש ינואר בקשתי ממנו תגיד לי כמה חסר ואני אפקיד כל סכום שידרש אחרי כמה דקות מתקשר אלי ואומר שהוא חייב לסגור את כל הפוזיציה בקשתנ ממנו לגלגל את חדש דצמבר לחדש ינואר כולל הבטחונות שיש בצד ואם חסר תגיד לי כמה חסר ואני אפקיד כל סכום הוא לא הסכים אני אומר לו אתה גורם לי נזק גדול מאד והוא לא מתייחס התחיל לסגור את חדש דצמבר שאין לי בעיה בקשתי עוד פעם אני מוכן להפקיד כל סכום שידרש רק אל תסגור לי את התיק הוא לא התייחס סגר לי את התיק וגרם לי נזק גדול מאד מעל 100000שקל
    אבקש עזרתכם
    בכבוד רב
    לדעתי, שלב ראשון עלייך לבדוק טוב טוב עם סוחר שמתמצא באסטרטגיות וביטחונות, אם הייתה בחריגה, או גודל החריגה,
    רק אחרי שתוודא שאכן אתה צודק, ולא היה צורך לסגור את האסטרטגיה,
    גש לתביעה.
    בהצלחה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות