x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: ייעוץ דחוף

ייעוץ דחוף

שלום רב
    אני עובד באופציות מעוף דרך חברת מסחר גדולה היה לי שני פוזיציות אחת לחדש דצמבר ואחת לחדש ינואר ביום שלישי מתקשר אלי מחדר מסחר ואמר לי שיש חריגה בבטחונות לחדש ינואר ולכן צריך לסגור את שני הפוזיציות אמרתי לו לדצמבר לא חסר בטחונות זאת אומרת יש לי כסף בצד לכסות את הפקיעה בכל מדד שתהנה אמר לי נכון הבעיה זה חדש ינואר בקשתי ממנו תגיד לי כמה חסר ואני אפקיד כל סכום שידרש אחרי כמה דקות מתקשר אלי ואומר שהוא חייב לסגור את כל הפוזיציה בקשתנ ממנו לגלגל את חדש דצמבר לחדש ינואר כולל הבטחונות שיש בצד ואם חסר תגיד לי כמה חסר ואני אפקיד כל סכום הוא לא הסכים אני אומר לו אתה גורם לי נזק גדול מאד והוא לא מתייחס התחיל לסגור את חדש דצמבר שאין לי בעיה בקשתי עוד פעם אני מוכן להפקיד כל סכום שידרש רק אל תסגור לי את התיק הוא לא התייחס סגר לי את התיק וגרם לי נזק גדול מאד מעל 100000שקל
    אבקש עזרתכם
    בכבוד רב

Re: ייעוץ דחוף

בוקר טוב
    אתה פשוט צריך להחליף בית השקעות מקום שמתייחס אליך בצורה כזאת פשוט תעזוב אותו

לדעתי הפקיד טעה ועשה מעשה נפשע , לדעתי השיחות שלך מוקלטות ,
    1. אפשרות ראשונה תבקש להיפגש עם מנהל הבנק , ועם בכיר בהנהלה אזורית
    2. מייד תתייעץ עם עורך דין , וקודם כל תגיש עירעור , ואזהרה מתביעה
    3. עלייך להיות בטוח שאתה צודק , גש לבנק ליועץ השקעות , תבקש ייעוץ , אפילו אם אין לך חשבון כך אחד מקרובי המישפחה
    נ.ב יועצי השקעות בבנקים שווים לתח.......

בלי קשר אבל בהמשך לדבריו של שמעון ...
    יועצי השקעות בבנקים הם אנשי מכירות הרבה יותר מאשר יועצים...
    הייתי שולח אותם למכור שואבי אבק של קירבי בשעות שהבנק סגור ...
    ויש הרבה שעות כאלו ...

לא כתבת את שם החברה. למרות שאני בטוח שזה אחת החברות שאנו עובדים איתה מהאתר אם זה איכשהו
    דרך האתר תכתוב לי לפרטי. אנחנו מתערבים במקרים כאלה ובעבר לקוחות גם זוכו (שוב רק אם זה מלכתחילה
    היה דרכנו).

תודה מקרב לב לגופו של עניין מי מכיר עורך דין שיכול לטפל במקרה כזה תמורת תשלום כמובן מי שמתמצא באופציות מעוף שיוכל להיכנס לעובי הקורה

היי עמוס.
    קיבלנו את הפניה לעו"ד לירן מורנו והוא יחזור אליך במהלך היום.

אני אשמח אם תספר איך נבנתה האסטרטגיה ומדוע לא ניתן היה לרכוש הגנות רחוקות שיגדרו הפסד מקסימלי
    ובכך יפחיתו את דרישת הביטחונות.

על פניו לא נראה שהיה צריך לגרום לך נזק כה גדול
    יש עוד דרכים להפחית בטחונות מאשר לסגור פוזיציה.

בהצלחה
    Long

ציטוט פורסם במקור על ידי Long
    על פניו לא נראה שהיה צריך לגרום לך נזק כה גדול
    יש עוד דרכים להפחית בטחונות מאשר לסגור פוזיציה.
    יכול מאד להיות שאתה צודק אבל את כל זה, לפקיד שיושב על השלטר לא מעניין (ואני בספק רב אם הוא מודע לזה בכלל)
    כל מה שמעניין אותו זה, הוא קיבל הוראה אם יש חריגה אתה מחסל את הפוזיציה, את כל הפתרונות שאתה מציע חלות על בעל החשבון לפני שהיגיעו למצב הזה, ואחרי שמגיעים למצב הזה אז כבר תלויים בחסדי הפקיד וכו'
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

בהמשך לשאלתי מהבקר ולבקשת חלק מהמגבים אני מבהיר הפוזיציה היתה מוגנה והסכום המקסימלי לתשלום היה קיים לחדש דצמבר ואין שום אפשרות לחריגה בבטחונות לגבי חדש ינואר היו מספר אופציות בשורט לעומתם היה פי שלש אופציות לונג כך שאחד מול השני אולי היה פער קטן לרעתי שהתחייבתי להפקיד כל סכום שיגידו לי כדי לסגור את הגירעון במידה ויש והם לא התייחסו וסגרו את כל הפוזיציה נגרם לי נזק של מעל 100000 שקל בנתיים בקשתי שישלחו לי את השיחות המוקלטןת ואת כל הפעולות שסגרו לי את התיק בתקווה שאין אפשרות לשינויים קוסמטיים
    תודה לכלם חזקו ואמצו

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות