x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: מקרה הזוי

מקרה הזוי

צהרים טובים לכולם.
    אני ייספר לכם מקרה שקרה לי היום .
    אני סחור יומי בבורסה אני סוחר באופציות ומניות כאשר אופציות מרכז 90% מכלל הפעילות שלי
    אני סוחר דרך אורדרנט ויש לי גם fmr אני דיי פסימי לתקופה הנוכחית ולא מאמין בעליות כל התיק שלי הוא שורט אחד גדול תכלית סל שורט פוטים קנויים ואין לי מניה אחת אפילו.
    היום החלטתי שאני מוכר את call 1260 לחודש מרץ נכנסתי לאורדרנט והתחלתי למכור ראיתי שיש קונים ב800 שקל וכולי שמח שאני עושה עסקה טובה.
    באורדרנט יש חיסרון במיוחד במסך של האופציות הוא מאוד רגיש ולפעמים הוא גם לא מתייחס ללחיצות תוכנה דפוקה אין מה לעשות ותאמינו לי מהיום כל מה שקשור לאופציות זה fmr.
    מכרתי 8 אופציות במחיר של 800 שקל אחרי 5 דקות אני שם לב שיש קונים ב3000 שקל ואני מבין שמשהו כאן לא בסדר מה שהתברר לי זה שמכרתי put ולא call תבינו מכרתי put 1260 לודש מרץ ב800 שקל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    המחיר שלו זה 20000 ש"ח בערך.
    החום והלחץ שכבר לי בגוף הוא מטורף חשבתי שאני מתעלף אף פעם לא קרה לי דבר כזה וגם לא שמעתי שקרה דבר כזה.
    התקשרתי לבית השקעות ibi אני סוחר אצלם כבר שנתיים והחילו לטפל בי בצורה מאוד יעילה ומהירה תבינו לא זכיתי בלוטו ולא קיבלתי שקל מאף אחד הכל מעבודה קשה והלחץ שעובר בגוף הוא מטורף!!!
    שאלתי את הצוות בibi מה קורה במקרים כאלו ואת האמת לא היה להם מושג בחיים לא קרה להם דברים כאלו
    אחרי חצי 10 דקות הם חזרו אלי ואמרו לי שיש סיכוי גבוה שיבטלו את הפקודה ואחרי חצי שעה ביטלו את הפקודה .
    יצאתי בקנס כולל של 10000 שקל לא נעים אבל לעומת מה שהיה יכול לקרות זה בסדר גמור.
    אני מספר לכם את זה כדי שאם אי פעם זה יקרה למישהו אז שידע שיש לאן לפנות אני דיי חושב שזה תלוי בבית השקעות זמן טיפול בבעיה כזאת הוא קריטי .

Re: מקרה הזוי

אהלן,

באמת סיפור מוטרף וטוב שיצאת בזול. אתה יכול רק להסביר
    אם לאחר שהפקודה בוצעה ראית ישר שזה פוטים או שזה הופיע לך כקולים?
    או שעברו כמה דקות עד שזה התעדכן?

ומה מקור הקנס? זה קנס שמוטל על ביטול עיסקה בטעות?

konchis -לקח לי 5 דקות להבין מה קורה כי רציתי למכור עוד ואז אני רואה פתאום שיש קונים ב3000 שקל בibi אמרו לי שיש לי מזל שישר התקשרתי אליהם כי אמרו להם שאם היה עובר חצי שעה לא היה סיכויי לבטל את הפקודה
    דמי כיס -הרשות לקחה לי את הקנס אני עדיין לא יודע הכל הם אמרו לי שהם ישלחו לי קבלה מפורטת ששם אני יידע את הכל וכן זה חלק הקנס זה רק על התערבות של רשות ניירות ערך והביצוע שלהם החלק השני אני עדיין לא יודע אבל באמת שזה לא משנה העיקר שביטלו תבין אם לא אז הפסד מטורף של בערך 160000 שקל ועל מה לחיצת כפתור

rema1
    אורח

barak היקר,

IBI חברה רצינית - בעיקר לובצקי והבן....

אבל מקווה שתלמד להבא להשקיע בתוכנת מסחר טובה ולא זולה ולא שווה.
    בחיים מה שלא עולה לא שווה תפנים ובהצלחה בשנת 2012 ולא בבקשה אל
    תענה לי כי אני צודקת 150%......
    ושוב happy new year

אגב הקנס מוגזם ברמות...הייתי נלחמת. לפחות תנסה .....זה הזוי...
    תשאל את שמעון יש לו פתגם "מי שלא מעיז......" סוף המשפט שאל אותו אני לא אוהבת LOL
    בצרפתית : ce qui ne risgue pas ne gagne pas

השם ירחם שלא נדע מטומאה . :o :!:

גם אם אתה לא בIBI יש אפשרות לפנות ולבקש ביטול עסקה.10 אשח זה אכן סדר גודל של עלות טיפול בבקשה לביטול עסקה

מעניין שתוכנת המסחר לא התריאה. וגם זה אומר שהיה לך לפחות 160,000 ביטחונות זמינים.
    ומזל שהופיעו ביקושים ב 3000 ש"ח. אחרת לא היית עולה על הטעות.

yurka10 - אני מסכים איתך בכל בית השקעות אפשר לבטל אבל אני בכוונה מציין את זה שם המהירות והייעילות שעשו את זה זה מטורף תבין כל דקה עברה לי כמו שעה במיוחד שהם אומרים לי שאין להם מושג מה יהיה התגובה והאם יבטלו כי אף פעם לא קרה להם מקרה כזה.
    דמי כיס -רכיב המזומן אצלי הוא מאוד גדול בגלל שאני מאוד פסימי. אפילו מנייה אחת אין לי חוץ מתכלית סל שורט וכן היה לי מזל שראיתי את הביקושים האלו אני עדיין בטראומה מהחוויה הנוראית הזאת.

אורח

ברק,

ראשית אומר שאני מצטער לשמוע על הסיפור ותודה ששיתפת אותנו.
    שנית אציין שמעט הגזמת עם ההערכה שלך למחירי האופציות, אם תרצה אמכור לך יחידה של ק1260 למרץ גם ב15K .

שבת שלום.

ציטוט פורסם במקור על ידי barak72444
    konchis -לקח לי 5 דקות להבין מה קורה כי רציתי למכור עוד ואז אני רואה פתאום שיש קונים ב3000 שקל בibi אמרו לי שיש לי מזל שישר התקשרתי אליהם כי אמרו להם שאם היה עובר חצי שעה לא היה סיכויי לבטל את הפקודה
    דמי כיס -הרשות לקחה לי את הקנס אני עדיין לא יודע הכל הם אמרו לי שהם ישלחו לי קבלה מפורטת ששם אני יידע את הכל וכן זה חלק הקנס זה רק על התערבות של רשות ניירות ערך והביצוע שלהם החלק השני אני עדיין לא יודע אבל באמת שזה לא משנה העיקר שביטלו תבין אם לא אז הפסד מטורף של בערך 160000 שקל ועל מה לחיצת כפתור

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות