x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: מכירה רעיונית

Re: מכירה רעיונית

שאלה: במידה והתיק מופסד, אבל אני שותף בחברה אשר מחלקת דיבידנד - כדאי לממש הפסדים בגובה הדיבידנד, ואח"כ לבצע קיזוז מס?

ציטוט פורסם במקור על ידי ag123
    שאלה: במידה והתיק מופסד, אבל אני שותף בחברה אשר מחלקת דיבידנד - כדאי לממש הפסדים בגובה הדיבידנד, ואח"כ לבצע קיזוז מס?
    נראה לי שבמקרה זה שווה להתייעץ עם רואה חשבון שלכםאו יועץ מס

ציטוט פורסם במקור על ידי yurka10
    עד 31.12.11 אם היית מממש נייר ערך בהפסד היית "גורר" אותו (הפסד) כל שנה (מערכת של חבר בורסה דרכו אתה סוחר היית שומרת עבורך הפסד זה). ואילו רווחים היו שומרים לך רק עד סוף חודש קאלנדרי. כלומר אם בחודש אוגוסט נוצר רווח ממכירה על מנת להתקזז באופן אוטומטי היית צריך לממש הפסד רק עד סוף אותו חודש. אם לא היית מממש הפסדים עד סוף חודש כסף מועבר למס הכנסה ועל מנת לבצע קיזוזים היית צריך לפנות לרשויות המס עם דוחות.
    הפסדים ברוקר זוכר עבורך עד סוף שנה. כלומר אם מכרת בהפסד באפריל, גם אם תממש רווחים ביוני עדיין תתבצע קיזוז אוטומטי ע"י מערכת של בית השקעות.
    מ01.01.12 גם הפסדים וגם רווחים בית השקעות יקזז עבורך באופן אוטומטי.לא משנה מה נוצר קודם הפסד או רווח. כפי שאתה רואה גביית מס כך תראה גם החזר מס.

סליחה, אני פשוט הדיוט בנושא. .

אז משנה הבאה:
    מי ייתן לי את החזר המס? והאם ההחזר הזה יעבור משנה לשנה (נניח אם אני נמצא בהפסד בסוף השנה, ובחודש ינואר מרוויח) ?
    או שתמיד אני צריך להמציא דוחות למס הכנסה אם אני נמצא בהפסד בסוף השנה ?

והאם זה השינוי החדש הזה הוא רטרו' לשנה הנוכחית?
    ז"א כרגע אני בהפסד (דצמבר),
    האם אני צריך לעשות משהו בשביל לקבל החזר מס וזה לא נעשה אוטומטית ע"י בית ההשקעות?

תודה רבה!

ציטוט פורסם במקור על ידי ליסט
    ציטוט פורסם במקור על ידי yurka10
    עד 31.12.11 אם היית מממש נייר ערך בהפסד היית "גורר" אותו (הפסד) כל שנה (מערכת של חבר בורסה דרכו אתה סוחר היית שומרת עבורך הפסד זה). ואילו רווחים היו שומרים לך רק עד סוף חודש קאלנדרי. כלומר אם בחודש אוגוסט נוצר רווח ממכירה על מנת להתקזז באופן אוטומטי היית צריך לממש הפסד רק עד סוף אותו חודש. אם לא היית מממש הפסדים עד סוף חודש כסף מועבר למס הכנסה ועל מנת לבצע קיזוזים היית צריך לפנות לרשויות המס עם דוחות.
    הפסדים ברוקר זוכר עבורך עד סוף שנה. כלומר אם מכרת בהפסד באפריל, גם אם תממש רווחים ביוני עדיין תתבצע קיזוז אוטומטי ע"י מערכת של בית השקעות.
    מ01.01.12 גם הפסדים וגם רווחים בית השקעות יקזז עבורך באופן אוטומטי.לא משנה מה נוצר קודם הפסד או רווח. כפי שאתה רואה גביית מס כך תראה גם החזר מס.

סליחה, אני פשוט הדיוט בנושא. .

אז משנה הבאה:
    מי ייתן לי את החזר המס? והאם ההחזר הזה יעבור משנה לשנה (נניח אם אני נמצא בהפסד בסוף השנה, ובחודש ינואר מרוויח) ?
    או שתמיד אני צריך להמציא דוחות למס הכנסה אם אני נמצא בהפסד בסוף השנה ?

והאם זה השינוי החדש הזה הוא רטרו' לשנה הנוכחית?
    ז"א כרגע אני בהפסד (דצמבר),
    האם אני צריך לעשות משהו בשביל לקבל החזר מס וזה לא נעשה אוטומטית ע"י בית ההשקעות?

תודה רבה!
    החזר כמו גביה תתבצע אוטומטית ע"י בנק/בית השקעות
    זה לא יעבור משנה לשנה.כל 31.12 זה מתאפס.אם ברצונך לבצע קיזוז בין השנים יש להגיש דוחות למס הכנסה בצירוף טופס 867 אותו מקבלים בסביבות חודש מרץ מבנק/בית השקעות
    שינוי יהיה מ01.01.12 אין רטרואקטיבי
    כל הפסד/רווח יתאפס ב31.12.2011

ציטוט פורסם במקור על ידי ag123
    יש פה אולי תשובה לשאלתך
    http://www.themarker.com/law/1.1601114

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות