x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: העברה מחשבון לחשבון

העברה מחשבון לחשבון

לירן שלום!
    העברתי פרטים של חשבון הבנק שלי לחברה מסויימת בבכדי שתעביר לי זיכוי לחשבון. בפועל אחד הפרטים שהעברתי לאותו חברה (באמצעות מענה קולי) לא היה נכון. החברה העבירה את הכסף לחשבון אחר והכסף נקלט כבר בחשבון של אותו אדם.
    מה אני יכול לעשות בנידון? האם כרגע אני נתון לחסדי אותו אדם שהכסף הועבר אליו או שיש לי בסיס לבוא לאותו גוף בטענות? אשמח לתשובתך המהירה בנושא,

Re: העברה מחשבון לחשבון

הייתי מאד מעוניין לדעת איך טכנית קורא דבר כזה
    כשאני בא להעביר כסף לחשבון מסוים אני מציין בנק סניף ומס' חשבון ושם מנוי בעל החשבון אם אחד הפרטים לא מתאימים הבנק לא עושה את העברה אתה בא לומר לי ששם מנוי בעל החשבון שאליו נכנס הכסף אותו דבר כמו השם שלך ? ובדיוק איתרע מזלך שיש בדיוק באותו בנק ובאותו סניף 2 מס' חשבונות שונים ושם מנוי שוה :?:
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי ידידי, אותו גוף זה לא הבנק זה האוניברסיטה.
    האוניברסיטה באה ואמרה לי שהיא מעבירה רק לפי מספר חשבון וסניף ולא בודקת דברים אחרים. כששאלתי את הפקידה בסניף הבנק היא אמרה לי שיכולים לקרות מצבים בהם השם לא תואם ועדיין הכסף מועבר.
    נ.ב., השם שלי ושם בעל החשבון אינו תואם.
    היא ממש הצליחה לייאש אותי...

אינני עו"ד אבל מה שהשכל העקום שלי אומר ככה: אני מתאר לעצמי שהאוניברסיטה המדובר לא שלחה את אף אחד פיזי לבנק לעשות את ההפקדה הסבירות היא שזה נעשה כהעברה מחשבון (האוניברסיטה) לחשבון (שלך) תבקש ממי שאחראי על דבר ראשון שיעדכן את הבנק (של האוניברסיטה) שמדובר בהפקדה בטעות לחשבון הלא נכון (ואני מציע שזה יהיה בכתב) שמעתי כבר בעבר על מקרים כאלה (בודדים כמובן) וידוע לי שהבנק משך בחזרה את הכסף מהחשבון של מי שהופקד אצלו בטעות אנסה לברר יותר פרטים אם לא תקבל משהו יותר מוסמך מעו"ד

כמובן שיש התכתבויות בן הם מודים שהכסף הועבר לחשבון הלא נכון. הלכתי לבנק ואמרו שהם צריכים לבקש את אישורו של האדם שהועבר אליו הכסף. בנקאי אחר אמר לי שאם החשבון של אותו אדם זוכה בטעות הוא יחויב בחזרה כי אנחנו מדינת חוק. חחחח.

ציטוט פורסם במקור על ידי ranh
    הלכתי לבנק ואמרו שהם צריכים לבקש את אישורו של האדם שהועבר אליו הכסף.
    ואם הוא לא מסכים חחחחחחחח

כדברי הבנקאית:״אין מה לעשות״

ציטוט פורסם במקור על ידי ranh
    כדברי הבנקאית:״אין מה לעשות״
    i don't think so

בעברה בין הבנקים שונים אין אפשרות לאמת שם של מוטב. אם קרה והועבר כסף לחשבון שגוי ועבר יום עסקים צריך לפנות לאותו אדם שקיבל כסף ולקבל את הסכמתו להחזר. במידה ואותו אדם מסרב לבנק אין כל כך מה לעשות (הוא לא יכול לחייב אותו אדם אוטומטי). למעשה עכשיו צריך לדרוש כסף בחזרה ואם בן אדם מסרב ומתעקש כנראה שדרך היחידה היא באמצעים משפטיים.

ועל בסיס מה הבנאדם יכול לבוא ולהחליט שהוא לא מביא את הכסף? והאם בכלל לירן מורנו עוד עונה כאן לשאלות?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות