x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: בטר פלייס- שי אגסי

בטר פלייס- שי אגסי

זה רק אני או שיש משהו מוזר בחברה הזו?

עדין לא מכרו ולו מכונית אחת וכבר החברה שווה ש 2.5 מיליארד דולר.

מתי בכלל נראה רכבים שלהם על הכביש שאגב מתברר שהן לא כאלו חסכוניות לעומת הרכבים הרגילים?

מה יקרה עם יכנסו יותר ויותר מתחרות שלה לשוק?

אני מקבל כאן ויברציות של חברה שמזכירה לי קצת את חברות חיפושי הנפט שערכן עולה חדשות לבקרים רק על בסיס השערות וחלומות של משקיעים....

יש למישהו תובנה על החברה?

משקיע בב"ש
    אין הביישן למד...

ניסיון זה מה שאתה מקבל, כשאינך מקבל את מה שאתה רוצה.

Re: בטר פלייס- שי אגסי

ראשית זה לא נכון שלא מכרו אף רכב. יש כבר על הכביש בישראל אם כי מדובר במספר מכוניות.
    שאלת תמחור זה שאלה טובה.
    בגדול זה שאלה של פוטנציאל מכוניות חשמליות.רעיון מצויין אבל מה יהיה עם ביצוע...
    האם שווה לשלם 2.5 מיליארד עבור בטר פלייס ?
    לא יודע,קשה לדעת כי אין גם משהו דומה
    האם שווה לשלם 13 מיליארד דולר עבור גרופון ? או 7.5 מיליארד דולר עבור LINKEDIN ?

היו יורקה,

יש משהו במה שאתה אומר, אבל בניגוד לגרופ-און ולינק-אין, אלו רשתות שכבר היתה בהן תנועה מבוססת וקהל משתמשים גדול בטרם נרכשו.

בבטר-פלייס יש יותר סימני שאלה מאשר וודאות, וזה מריח לי לא כל כך טוב, בעיקר ניסיון לייצר 'מונופול' בחסות הממשלה, זה תמיד נגמר לא טוב.

משקיע בב"ש
    אין הביישן למד...

ניסיון זה מה שאתה מקבל, כשאינך מקבל את מה שאתה רוצה.

לתת דוגמאות של מחירים מופרזים שניתנו לחברות אחרות לא אומר כי המחיר של בטר-פלייס מוצדק...

לחיוב ניתן לציין כי מדובר במייזם שאינו רק בארץ ולכן בפוטנציאל לא מוגבל לשוק הישראלי, למעשה יש להם הסכמים במספר מדינות נוספות באירופה.

לשלילה ניתן לציין כי מעבר למודל תמחור בעייתי שאינני מבין כיצד ימשוך קהל קונים (מעבר לאידיאלים של סביבה - וגם זה בספק) כאשר התמחור לא זול יותר: המכונית יקרה יותר, הבטריה לא של הקונה - כך שמה הוא באמת יכול לעשות עם הרכב לאחר מיכן ללא בטר-פלייס, ומחיר הנסיעה [בגלל שמתומחר לפי חשמל שנקנה מהמערכת של החברה ולא מחיר חשמל רגיל] מביא את נקודת השוויון בערך אחרי 8-10 - שזה בפני עצמו לא ראלי.

נוסיף לכך מודל בעייתי של הסכמים עם המדינה - שמעבר לכך שהם בעייתיים במישור הפרקטי והערכי, לא בהכרח יחזיקו כאשר יקום דור חדש של הנהגה (ולא מההיבט הפוליטי, פשוט ראלי במדינה כמו שלנו), במיוחד לאור כך שקניית מכונית חשמלית על בסיס הטענה עצמית לא רק רציונלי יותר אלא זול יותר ובטכנולוגיה (מרחק נסיעה) טובה יותר.

מעבר לכך - גם אם יש מחזור גדול מרווח השיווק שלהם לא מצדיק מחיר שכזה (לדעתי), אך השם שי אגסי כנראה קורץ למשקיעים מסויימים יותר מכל דבר אחר ומי יודע אולי כולם מפספסים משהו שמוסתר מעיני הציבור הרחב במודל העסקי של החברה כפי שהיא מציגה אותו בסדנאות ובכנסים.
    אלון פיאדה

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

כעובד לשעבר של שי, אני רוצה לציין שהבחור מבריק, מקסים, חכם בצורה מפחידה ויודע למכור (גם קרח לאסקימוסים)!!
    המודל העיסקי שלו הגיוני לגמרי.
    הכסף שהוא גייס לא הגיע מהמונים טיפשים, שרצו לקנות את המניה, אלה מחברות עיסקיות רציניות שהפכו כל אבן במודל שלו וחיפשו נקודות תורפה.

החברה שלו, אם תצליח (ואי אפשר עדיין לדעת אם תצליח - זה לא תלוי רק בו) תהיה ענקית ושווה הרבה יותר מהשווי הנוכחי שלה.
    נכון לעכשיו - נראה לי שהם מתקדמים יפה, כל המשמיצים עד כה אוכלים את הכובע בינתיים.

יש לזכור שמאחורי שי עומדים מנהלים עסקיים ואנשי פיתוח מעולים (הוא גם לקח מ-SAP כמה מפתחים מעולים).

למען עולם טוב יותר (בעיקר לישראל) הלוואי שיצליח !!!

ציטוט פורסם במקור על ידי tsaffy
    כעובד לשעבר של שי, אני רוצה לציין שהבחור מבריק, מקסים, חכם בצורה מפחידה ויודע למכור (גם קרח לאסקימוסים)!!
    המודל העיסקי שלו הגיוני לגמרי.
    הכסף שהוא גייס לא הגיע מהמונים טיפשים, שרצו לקנות את המניה, אלה מחברות עיסקיות רציניות שהפכו כל אבן במודל שלו וחיפשו נקודות תורפה.

החברה שלו, אם תצליח (ואי אפשר עדיין לדעת אם תצליח - זה לא תלוי רק בו) תהיה ענקית ושווה הרבה יותר מהשווי הנוכחי שלה.
    נכון לעכשיו - נראה לי שהם מתקדמים יפה, כל המשמיצים עד כה אוכלים את הכובע בינתיים.

יש לזכור שמאחורי שי עומדים מנהלים עסקיים ואנשי פיתוח מעולים (הוא גם לקח מ-SAP כמה מפתחים מעולים).

למען עולם טוב יותר (בעיקר לישראל) הלוואי שיצליח !!!
    השאלה האם לא מגיע כאן איזה ג.נ. או שאני טועה
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי - ספר לי מה זה "ג.נ." ואז אומר לך שאתה טועה..

הרגע עלה בדעתי שייתכן ו"ג.נ." = גילוי נאות.
    אז כתבתי מראש שבעבר עבדתי תחת שי (הרבה מתחתיו... לא חושב שהוא מכיר אותי).

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות