x

עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 68

נושא: שוקת רחבה אוקטובר - דיונים ופרשנויות

שוקת רחבה אוקטובר - דיונים ופרשנויות

החודש האחרון נגמר ברווח. השוקת תרמה מעט לרווח. רוב הרווח הגיע מאוכפים/שקתות צרות קנויות.

כרגע, עדיין לא פתחתי כתיבות רחוקות. אני מחכה להזדמנות. איזה יום עם היסטריית ירידות טובה, על מנת שיהיה אפשר וכדאי לפתוח P800 במחירי שמיים.
    או לחילופין, איזה ראלי פראי של אופטימיים חסרי מנוח על מנת לפתוח למעלה. נראה...

אורח

Re: שוקת רחבה אוקטובר - דיונים ופרשנויות

בינתיים לאוקטובר יש לי שישה קולים כתובים על 1200-1210 ומרווח פוט קנוי על 1010-980 (ופוט יחיד כתוב הרחק ב850).

שוב הימור על ירידה, למרות שאני די רחוק גם למעלה. אני חושש הרבה יותר מהצד התחתון.
    להערכתי יוון תפשוט רגל החודש ואני כן סבור כי הדבר יגרור ירידות (לא חושב שיש מישהו שיודע להעריך במדוייק את תגובת השרשרת שתתרחש).

אני לא מאמין שיש צורך לחכות לעליה על מנת לכתוב קולים. להפך, אני מעדיף לכתוב בסטיה גבוהה, שבדרך כלל מגיעה אחרי ירידות. אף אחד לא אומר שאם בראשון נרד 3% לא נמשיך מטה במהלך השבוע.

גם פוטים צריך לכתוב מתישהו. בינתיים אני נזהר. עם החגים הללו אנו עלולים למצוא את עצמנו פותחים בגאפים רציניים כמה פעמים החודש.

בהצלחה לכולם.

http://www.zerosum.co.il/Users/1378/Pos ... Show/17228

supgog רציתי לשאול אתה כותב קולים ללא הגנה
    למרות שהיסכויים באמת שתפסיד מלמעלה הם דיי אפסיים
    אך אתה יכול לקבל יותר רוווח אם תכפיל או תשלש כמות בפחות בטחונות ועם הגנה
    האם אפשר לדעת מהם השיקולים לכתוב ללא הגנה ??
    אני גם פתחתי את החודש בקולים 1200 ו1190 מוגנים 1210
    ופוטים ב840 עם הגנה ב820 תמיד הגנות אחד לאחד
    שיהיה חודש טוב ושנה מעולה

אורח

אהלן רונן,

את ההחלטה האם לכתוב אם הגנות (או יותר נכון - באיזה יחס של הגנות, והאם קידמיות או אחוריות) אני עושה בהתאם לבטחונות הפנויים שיש לי ולסטיה ברגע הכתיבה.
    אני לא כותב לעולם את כל השוקת ביום יחיד אלא כותב באופן מדורג ובמהלך החודש הולך ומוסיף ביחס למיקום המעוף ברגע הכתיבה.

אם כעת אני מעוניין לכתוב רק יחידות בודדות (כי עדיין יש זמן רב לפקיעה), מדוע לי ל"בזבז" כסף על הגנות?
    באופן כללי- בקולים, כל עוד הסטיה גבוהה (נניח 25 וצפונה) ויש מספיק בטחונות, אני לא רואה צורך בהגנות.

בהמשך החודש, כאשר אצטרך בטחונות, אקנה הגנות הרבה יותר בזול.

נכון שיכולתי להחליף את ששת הקולים שלי ב20 קולים מוגנים במרחק של שלושה סטרייקים באותם הבטחונות, אבל זה דווקא מסבך את העניינים בעליות.
    בעליה ההגנות לא משלמות כמו הכתיבות (גם עקב התטא שבאחוזים גבוהה יותר וגם עקב הווגא הגבוהה יותר), הפרמיות על האופציות מצטמקות ומקשות על תיקונים ובנוסף אחוז גבוה מהרווח שלך הולך על עמלות.

בפוטים אגב אני לרוב כן כותב עם הגנות. רק במקרים בהם הסטיה גבוהה במיוחד אני מאפשר לעצמי לכתוב יחידות בודדות חשופות.

ציטוט פורסם במקור על ידי ronenamos
    supgog רציתי לשאול אתה כותב קולים ללא הגנה
    למרות שהיסכויים באמת שתפסיד מלמעלה הם דיי אפסיים
    אך אתה יכול לקבל יותר רוווח אם תכפיל או תשלש כמות בפחות בטחונות ועם הגנה
    האם אפשר לדעת מהם השיקולים לכתוב ללא הגנה ??
    אני גם פתחתי את החודש בקולים 1200 ו1190 מוגנים 1210
    ופוטים ב840 עם הגנה ב820 תמיד הגנות אחד לאחד
    שיהיה חודש טוב ושנה מעולה

דבר ראשון, מדהים איך פוט800 צלל מיום שלישי שלפני החגים מ250 ל90 ש"ח ביום ראשון (ביום ראשון עוד היתה ירידה של 2.5%).

אני חושב שללא ספק, לאחר חודשים של נסיון בכתיבת שוקת רחבה...

השבוע הכי בטוח לכתוב הוא בשבוע פקיעה לחודש הבא בקצוות קיצוניים...

למשל אם ביום חמישי של פקיעה, כתבת בסטיה 30, מעל עשרים אחוז מהספוט אופציה במחיר של 200 ש"ח לחודש הבא...
    קשה לי לחשוב על תרחיש אפוקליפטי מספיק חמור.. כדי שעדיין המחיר של האופציה לא ישחק ביום ראשון שלאחר הסופ"ש.

האם יש מישהו שיחלוק עלי?

אורח

ציטוט פורסם במקור על ידי Bursa_Guy
    דבר ראשון, מדהים איך פוט800 צלל מיום שלישי שלפני החגים מ250 ל90 ש"ח ביום ראשון (ביום ראשון עוד היתה ירידה של 2.5%).

למשל אם ביום חמישי של פקיעה, כתבת בסטיה 30, מעל עשרים אחוז מהספוט אופציה במחיר של 200 ש"ח לחודש הבא...
    קשה לי לחשוב על תרחיש אפוקליפטי מספיק חמור.. כדי שעדיין המחיר של האופציה לא ישחק ביום ראשון שלאחר הסופ"ש.

האם יש מישהו שיחלוק עלי?
    שאזכיר לך איזה יום ראשון שהיה רק לפני חודשיים, בו ירדנו 7%?

כשיורדים 7% הפוטים יזנקו לך ב1000% או יותר, ככל שהזמן לפקיעה רחוק יותר הם יותר מושפעים מהווגא, וכשהסטייה מזנקת...

קשה לי לדמיין... לא זכור לי שבע אחוז ביום, אבל נזרום איתך לחמש אחוז ביום.
    נגיד אנחנו ב1050 נקודות ביום חמישי של הפקיעה.
    וכותב לחודש הבא פוט 800 ב200 ש"ח.
    וקול 1200 ב160 ש"ח

וביום ראשון אנחנו יורדים ל1000 נקודות...

וואלה, לא נראה לי שפוט 800 יזנק באלף אחוז, אפילו לא מעל אלף שקל...
    ואני חושב שגם אם כן, אני עדיין ירגיש יחסית בטוח ולא יפסיד הרבה אפילו לא על הנייר...

ואני יתחיל לראות נזק באמת במקרים מאוד קיצוניים של מעל 3 אחוז...

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog

האם יש מישהו שיחלוק עלי?
    שאזכיר לך איזה יום ראשון שהיה רק לפני חודשיים, בו ירדנו 7%?

כשיורדים 7% הפוטים יזנקו לך ב1000% או יותר, ככל שהזמן לפקיעה רחוק יותר הם יותר מושפעים מהווגא, וכשהסטייה מזנקת...
    אם כבר להיות אמיץ , בסטייה שהיא ממילא גבוה, עדיף להיות אמיץ בתחילת החודש, מאתיים נקודות זה מרחק נאה שניתן להתנהל איתו.

אורח

קשה לי לדמיין... לא זכור לי שבע אחוז ביום, אבל נזרום איתך לחמש אחוז ביום.

וואלה, לא נראה לי שפוט 800 יזנק באלף אחוז, אפילו לא מעל אלף שקל...

ביום ראשון ה7.8.11 (לפני פחות מחודשיים) קרס המעוף ב6.99%.
    אם אתה לא זוכר, כנראה שלא היית מחובר לשוק באותו זמן, כי זו לא נפילה ששוכחים כל כך מהר (או בכלל). מה עוד שזה היה רק לפני חודשיים.

כל הפוטים (כולל הרחוקים ביותר שהיו באותו זמן) זינקו ב2000% ואף יותר.

אם חודש לפקיעה המעוף היה נופל ביום ראשון ב7%, אל מתחת ל1000, הסטיה הייתה מזנקת ופוט 800 היה עובר את ה1000 שח בקלות.

האם תרגיש בטוח יחסית? ספק.. מה עוד שהמעוף לא הרפה וביקר ב21.8 ב1022, מה שאומר שאופציות שבתחילת החודש היו הקיצוניות ביותר (990), היו רחוקות 30 נק' מהכסף (ולמקרה שתהית, הם עלו מעל ל1500 שח).

אגב, הנפילה ההיא הייתה מסיבות כלכליות נטו, וגם לא קיצוניות במיוחד (הורדת דירוג לארהב בתוספת סופש אדום בוול).
    באירועים חיצוניים הנפילה עשויה להיות חזקה אף יותר (ראה ערך הצונמי ביפן).

אז שיהיה בהצלחה .

יש אמת בדבריך...

אני חושב שאמשיך לעשות את זה ממש בקטנה...
    כי זה הימור בעצם שבסופ"ש לא יקרה שומדבר קיצוני. מאוד קיצוני...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות