x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: תתחילו לקנות שורטים הסוף קרב

Re: תתחילו לקנות שורטים הסוף קרב

אהלן סללום,
    תודה על הגרפים מאירי העיניים וההסברים המלומדים.
    אני מסכים לדעתך!!!
    כאשר ידיעות פונדמנטליות מאששות ניתוח טכני הוודאות,כמעט
    מלאה. לצערי אין לי נסיון רב בניהול מהלכי שורט ....
    אולי תוכל לעזור למתקשים???
    תודה על הכול והיית חסר...
    יוסי

אין מה לנהל פי שלוש לדוגמה אומר שהכסף שווה פי 3 אז אם רצית להשקיע סכום מסויים תחלק אותו בשלוש ותציב קטיעת הפסד במקום הרגיל

סללום שלום
    ברוך שובך-היתה מאד חסר
    בקשר לשורט האם יש תעודות סל-לקניית שורט מועדפות בעניך ?

תודה
    ושוב ברוך שובך !!

תודיעו כשתצאו משורט..

אני כבר יכול לומר לך עליה מעל 1360 יציאה משורט העמדה פה היא ארוכת טווח.והתיקון יכול להגיע עד קרוב לשיא לפי חוקי אליוט .לגב השאלה שלאיזה תעודה הכל עניין של מינוף. הכי ממונפת היום זה קסם שורט תל אביה 100 פי 3.מה שאומר שאם נגיע לתחתית של 2009 בין 660 ל450 . זה בין פי 5 ל 7 על הכסף כי השער שלה היום פחות מ300 אגורות ואם נגיע לתחתית תהיה בין 1500 ל2500 אגורות.ואם נגיע לקטיעת הפסד ב1360 זה בערך הפסד של 70 אחוז על הכסף.אז תחשבו טוב כמה כסף אתם מוכנים לסכן כי הכל פה זה עניין של הערכות.

ציטוט פורסם במקור על ידי slalom
    אני כבר יכול לומר לך עליה מעל 1360 יציאה משורט העמדה פה היא ארוכת טווח.והתיקון יכול להגיע עד קרוב לשיא לפי חוקי אליוט .לגב השאלה שלאיזה תעודה הכל עניין של מינוף. הכי ממונפת היום זה קסם שורט תל אביה 100 פי 3.מה שאומר שאם נגיע לתחתית של 2009 בין 660 ל450 . זה בין פי 5 ל 7 על הכסף כי השער שלה היום פחות מ300 אגורות ואם נגיע לתחתית תהיה בין 1500 ל2500 אגורות.ואם נגיע לקטיעת הפסד ב1360 זה בערך הפסד של 70 אחוז על הכסף.אז תחשבו טוב כמה כסף אתם מוכנים לסכן כי הכל פה זה עניין של הערכות.
    החישוב הוא בהנחה שיורדים בקו ישר .... תנודתיות שבדרך (יום עולה יום יורד) תשחק רווח משמעותי ולא בטוח שתראה חצי מזה....גם את זה צריך לקחת בחשבון...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות