x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: בטוח מנהלים/ קרן פנסיה

בטוח מנהלים/ קרן פנסיה

זה לא בדיוק התחום של האתר אבל אולי מישהו יוכל לעזור.
    בטמטומי מעולם לא בדקתי מה קורה עם הכסף שמופרש כל חודש לטובת הפנסיה שלי, עד השבת האחרונה, פתחתי את הנייר ששלחו לי ונחרדתי. היה לי ברור שהם לא יודעים להשקיע (מי כן?) ולכן לא הופתעתי ולא הפריע לי לראות שהרווח בחצי השנה האחרונה היה 373-, זה בסדר אני מוכן לספוג את זה קבוע. אבל מה שכן הדהים אותי זה שאני משלם הון עובר דמי הניהול של העסק הזה, אפילו אם היה יושב שם תותח השקעות אין שום סיכוי שהוא היה מצליח להחזיר את הכסף של הניהול שהם גובים לי. זה פשוט לקחת כסף ולזרוק לפח כל חודש.

האם יש אלטרנטיבה אחרת ? איזשהו דרך לניהול שתסב רק כמה מאות שקלים הפסד בשנה ולא יותר ?

לטעמי זו גניבה בחסות המדינה...

Re: בטוח מנהלים/ קרן פנסיה

אמנם אין הבדל משמעותי בדמי הניהול בין החברות השונות, אבל הדרך היחידה היא להתווכח, לאיים ואם אין ברירה גם לעבור למי שגובה פחות דמי ניהול.
    היום זה שוק פתוח וניתן לעבור מחברה לחברה, כולל לביטוח מנהלים ללא קנסות ועלויות.
    בהצלחה!

האם אין איו דרך לשיםאת הכסף בפק"מ או כל דבר אחר בלי להפסיד כסף כל שנה ?

ידידי,

ראשית, צדק חברתי לא תמצא בתחום הזה!!!
    כן תמצא והרבה - קפיטליזם חזירי, שרלטנות, אחיזת עיניים והטעיית הציבור (תזכורת, לכאורה המוסדיים נועדו לשמור על כספנו...).

שנית, בוא נרגע ונחשוב בהגיון. צעדים מהירים ובלתי הפיכים (!!!) יגרמו לך נזקים גדולים.

אני לא הבנתי באיזה מכשיר (ביטוח מנהלים, קרן פנסיה ישנה או חדשה, קופ"ג) מנוהל כספך. לצורך העניין, כרגע לא חשוב מי מנהל אותו.
    גם לא ברור מתי נפתח (וותק) אותו מכשיר בו כספך מנוהל והאם יש הסדרים מיוחדים.
    לדברים בסיסיים אלו יש משמעות רבה ובלי קצת מידע יהיה בלתי אפשרי לנסות לעזור.
    יתכן, כי הכי טוב בשבילך יהיה לגשת ליועץ אובייקטיבי ולפרוש בפניו את הדברים.

בברכה,
    אודי

בוקר טוב אם מישהו יכול לומר לי בבקשה מה העמלת דמי ניהול שלוקחים ממכם בפנסיה?

אם אני מבין נכון אני משלם 13% דמי ניהול.

לכמה זמן 13% ?

באם שלוש עשרה אחוז זה לשנה זה עושק !!!

בד"כ בקרנות פנסיה משלמים 6% על דמי הגמולים השוטפים ו-0.5% על היתרה הצבורה שיש לך בפנסיה.

ממה שהבנתי יש כאלו שלוקחים יותר מהכסף השוטף וחלק שלוקחים יותר מהכסף הצבור, אצלי כנראה מכיון שאין הרבה כסף היה שווה יותר לכסח את הכסף שזורם כל חודש.
    אבל האמת היא שגם מה שכתבת 6% + חצי אחוז, זה פשוט מסלול שבסופו של דבר יביא להפסד משמעותי בקרן הפנסיה, אני חושב שהיה צריך לאפשר מסלול פק"מי בלי ניהול, פשוט לסגור את הכסף לקבל פריים מינוס או כל דבר מקובל אחר וזהו.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות