x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 29 מתוך 29

נושא: דקס הסתברות

Re: דקס הסתברות

נוצרו שני תבניות ללונג ונראה כמו מחיר טוב לכניסה

וולף ללונג פלוס ראש ןכתפיים

יעד6500

בהצלחה סטופ מתחת לנמוך של הראש
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

לאחר השלמת היעד ---זהו התרחיש לטעמי בהצלחה

12-04-27_20-01-02_DAX 30.jpg
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

שלום מר נפט היקר

מה שלומך הרבה זמן לא ראינו

בגרף המצורף אני רואה שיש ספרור מ 2 - 5 האם תוכל להסביר מה זה הספרור הזה.

תודה מראש
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

ערב טוב -רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך-ככה זה שסוחרים ארוך טווח
    בשרשור נתתי הנחת עבודה שהולכים לבנות קופסה גדולה -והגרף מראה לנו שבאזור 7200 נציב את נקודה 3 שלה קראתי נקודה 2
    בתבנית וולף ללונג-שבירה מטה תתן את נקדה 3 בוולף אך תראה את נקודה 4 במשוולש מתכנס ואז כאילו ניעור לנקודה 4 בווולף שמה שמשתמע לחסרי נסיון , כניעור מין משחק גדול על הגרף מיכוון שאני עובד בשיטה של פיבו - אז המהלך יתבצע בצורה זו לטעמי

אם תתיחס לאזור 7000 כנקודה 3 במשולש ,זה יקל לסחור את המהלך ,רק נזכור שלפעמים המחיר שואף להצמד לקודה זו בחוזקה
    ובגרף חודשי זה מתסכל,אז לנסות למצאוו תביות קטנות יותר בהצלחה ונקווה שאני קורא נכון את המחיר והטעייה

מצרף גרף של סנופי ואם תהפוך אותו תראה את התבנית שאני מדבר עליה כבר קימת במהופךסנופי שנתי 2012.jpg
    נערך לאחרונה על ידי bpy, 03.05.2012 בשעה 23:14

שלום שבירה של 6400 תפתח תהום.....

שבירה של קו מגמה עולה....

היי 121====באזור 6000 אני משער שנחזור לאזור 7000 ומשם ירידות לאזור 4600
    אם המחיר יצליח לפרוץ את מחיר הקיים במשולש אז נצתרך עריכה מחדש
    http://chart.ly/83ahyox

http://chart.ly/824idci

פולבאק המחיר יבדוק את קו ההתנגדות ויעבור אותו .ישנה אפשרות שהמחיר יכול להגיע עד המחיר העליון במשולש .כניסה לא נוחה לשורט או ללונג בהצלחה

12-05-22_15-56-41_DAX 30.jpg

יעד לדעתי אזור5720 12-06-04_09-09-18_DAX 30.jpg

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות