x

עמוד 3 מתוך 27 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 268

נושא: צמד התעודות FAS ו-FAZ

Re: צמד התעודות FAS ו-FAZ

רועי שנה טובה,

אכן תעודת FAZ משתלטת על התיק וסיפקה מאז החיתוך מספר אחוזים וזה כנראה ימשך עד נקודת החיתוך שכנראה תתרחש עם שינוי המגמה העולמי. אני עוקב מידי יום אחר המהלכים והשינויים.
    כשמניית FAZ עלתה בחודש האחרון כ-10 אחוזים בעוד FAS ירדה כ-20 אחוז. ובסך הכל שתיהן ביחד נשחקו בערך ב-0.025% מההשקעה.

נא לא לזלזל בעמלות של תעודות הסל האלה + קניה / מכירה שיש להם מרכיב משמעותי בהתחשב ברמת הסיכון הגבוה.

חג שמח

רועי שלום,

תעודת FAS ממשיכה את מסעה דרומה ונשחקת תחת עוצמתו של מדד ה-FAZ.

מה שנראה שהפער בין שני הגרפים מתרחב ואיני מבין את משמעות ההפרש שנוצר. אולי הכוונה לירידת ערך נכס הבסיס.

בכל מקרה לא נראית נקודת מפגש בין הגרפים ברגע זה.

ציטוט פורסם במקור על ידי חיפושית כחולה
    תעודת FAS ממשיכה את מסעה דרומה ונשחקת תחת עוצמתו של מדד ה-FAZ.

מה שנראה שהפער בין שני הגרפים מתרחב ואיני מבין את משמעות ההפרש שנוצר. אולי הכוונה לירידת ערך נכס הבסיס.
    סליחה על השאלה, אבל זה לא מובן מאליו ששתי תעודות סל ממונפות בכיוונים הפוכם נפרדות בזמן של שינוי משמעותי בנכס הבסיס, זו טסה למעלה וזו למטה? :o
    אם נכס הבסיס היה טס למעלה, גם היו נפרדות אבל בכיוונים הפוכים, לא?

רואה שלום רב,

תודה על השאלה, כשמשווים את היחסים בין המדדים רואים שיש ירידת ערך משמעותית בטווחי זמן מסוימים למרות שבפועל רואים שכל אחת מתנהגת בכיוון שלה כפי שציינת.

פשוט אני חושב על צורה אחרת להבין את המתרחש שלא על פי מדד הפחד.

רועי חג שמח,

לפני שני ימי מסחר נוצרה נקודת חיתוך חדשה ולפיה תעודת FAS בעמדת הובלה משמעית כלפי מעלה.

בסיום המסחר הערב נראה אם צפוי שינוי במגמה וחיתוכי בין מדדי התעודות או מגמה משמעותית בכיוון מסוים תימשך.

לשתי התעודות סטיות תקן גבוהות במידה רבה מה שמאותת על כיווני תנועה חזקים.

רועי, האם להערכתך יש היגיון במבט הזה האחר לגבי שוק הפיננסים?

חג שמח

המבט אומנם 'אחר' כמו שאתה קורא לו, אבל ממה שאני בדקתי הוא בסך הכל משקף דברים נוספים הידועים מתחום הניתוח הטכני. אני לא יודע מה קורה עכשיו, אבל פעם אחרונה שבדקתי את החיתוך של 2 התעודות (בדקתי גם עוד 2 חיתוכים אחורה) היה גם חיתוך של ממוצעים נעים (לא זוכר לכמה ימים), כך שמה שניתן ללמוד ממבט זה לרוב ישתקף במדדים ידועים של ניתוח טכני.
    אבל שוב, זאת דעתי בלבד ולפי מה שאני בדקתי. אם תמצא משהו אחר אשמח לשמוע.

הכותב הינו עובד של קבוצת תכלית תעודות סל. הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. הכותב עשוי להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו. אין לראות באמור משום ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים. המידע הינו לידיעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על אחריותו בלבד.

רועי שלום,

תעודת ה-FAS מגלה דומיננטיות מאותו חיתוך סביב ה-17 בחודש וממשיכה ברציפות את המגמה הברורה עד רגע זה.

בו נעקוב אחר המשך ביצועי צמד הניירות FAS - FAZ ונראה אילו השלכות נוכל להסיק מהתנהגותם בעיקבות נקודות החיתוך האלה.

יש לך רעיונות ?

המשך ערב נעים.....

חיפושית שלום:

יש מצב שתעלה גרף של הצמד עם החיתוכים?
    FAZ עם בטא של קרוב ל- (4-) היא נשק יום הדין ונראה לי שבמצב הנוכחי כדאי לנער מעליה את האבק.

תודה

רועי ורואה ערב טוב

הערב כל היחסים משתנים בעיקבות עלייתה הערב של המניה FAS בכ-400 אחוז. אני אצטרך לשנות את כל היחסים ולבנות תבנית חדשה. שכנראה תראה אותו הדבר רק עם מספרים אחרים. איך שלא נראה המהלך העולה עומד בפני הצטלבות בין המדדים והימים הקרובים יאמתו את ההמשך או המעבר.

400% :?:
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות