x

עמוד 2 מתוך 27 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 268

נושא: צמד התעודות FAS ו-FAZ

Re: צמד התעודות FAS ו-FAZ

כמובן. אתה בטח מכיר את חוק ני"ע, השקעה בנאמנות, ורישוי יועץ/משווק/מנהל השקעות.
    אצלנו בחברה, ואני במיוחד, לא מתכוון ללכת על מה שאפור, ולכן- דברים שאני לא בטוח אם מותר לי לכתוב אני לא כותב!

מחכה לתוצאות הבדיקה שלך...מקווה שתמצא משהו מעניין

הכותב הינו עובד של קבוצת תכלית תעודות סל. הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. הכותב עשוי למכור ו/או לקנות ו/או להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו. אין לראות באמור בהודעותיו של הכותב הנ"ל משום הצעה ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים אחרים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד.

רועי שלום,

לגרף תובנות מענינות. שכמפעילים על הגרפים מספר אינדיקטורים ניתן לקבל אישורי כניסה ויציאה מפוזיציות. שתי התעודות בנות כשנתיים ולא ניתן להעריך את תגובת השוק בפרקי זמן כה קצרים. העניין הוא שהאטה בשווקים מגדילה תעודה אחת ומנגד תעודה השניה מתכווצת אך לא באופן סימטרי מה שיוצר בעיה מסוימת של הטיית נקודת החיתוך אולי בגלל הנפחים של המסחר או בגלל הכתיבות וסטיות התקן.

אני אבחן את האפשרויות במהלך השנה עם שינויי המגמות ואולי זה יכול לעזור לי לנתח גבולות שורי/דובי. הייתי בטוח שחוות דעת מקצועית של מי שעוסק בתחום תעודות הסל ובמיוחד בממונפות יכולה להאיר בפני פן אפל זה.

בכל מקרה תודה על העזרה.....

באופן כללי, כשרוצים לנתח תעודה/ETF מסוים מנתחים את המדד שלה, ולא את התעודה.
    בגלל מספר "עיוותים" שהם לא רלוונטים ולא ניתן לנצלם, תמיד מנתחים את המדד, והמוצר הוא רק הדרך להשקיע. כך גם בתעודות ממונפות.

אבל אני איתך, מי יודע...אולי גילית משהו חדש ?..

הכותב הינו עובד של קבוצת תכלית תעודות סל. הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. הכותב עשוי להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו. אין לראות באמור משום ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים. המידע הינו לידיעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על אחריותו בלבד.

רועי שלום רב,

הערב התרחש חיתוך בין הגרפים, ז"א לפי תפישתי, היום הוא הזמן שצריך למכור את ה-FAZ ולקנות את ה-FAS שנכנס למצב לונג.
    על סמך האינדיקטורים של הניתוח הטכני היפוך המגמה הוא מינורי ביותר אך יש היפוך.

אני אעקוב אחר ההמשך... ואעדכן בהתאם. אם להערכתך הניתוח שגוי אבקש את הערותיך והארותיך.

בוא נחכה ונראה אם צדקת.
    אפשר גם לפתוח תיק וירטואלי, וכל פעם שמתבצע חיתוך לשנות את הפוזיציה בהתאם, ולעקוב אחר ביצועי התיק.

אכן זה מה שעשיתי. אני חייב לבדוק מספר חיתוכים.................

לפי העצבנות בשווקים בתקופה האחרונה אולי יהיה לך חיתוכי "שווא"- כלומר, חיתוכים קטנים שלא יעידו על מה שאתה מחפש.

הכותב הינו עובד של קבוצת תכלית תעודות סל. הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. הכותב עשוי להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו. אין לראות באמור משום ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים. המידע הינו לידיעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על אחריותו בלבד.

רועי,

אכן זה מה שקורה השבוע, להערכתי נראה עוד שני ימי מסחר חיתוך נוסף וכנראה חזרה ל-FAZ למרות שברגע זה הגרף על FAS והנייר יורד.

רועי שלום.

בתחילת ספטמבר נוצר חיתוך ראשון, שוק שורי שליטה ע"י תעודת FAS ולפני מספר ימים נוצר חיתוך נוסף והדבר מאשר את המשך שליטתה של תעודת הסל FAZ על השוק היורד עד לנקודת החיתוך הבאה בצמד התעודות.

ההתנהגות הזו נראית מבטיחה, מה דעתך?

אני באופן כללי לא מעדיף לקבל כך החלטות, אבל זה בהחלט יכול להיות כלי עזר נוסף כל עוד נבדק (ונמצא..) שזה יותר מסתם צירוף מקרים.

מה ה'וירטואלי' אומר ? האם תחזקת את התיק הוירטואלי לפי החיתוכים, ואם כן מה התוצאות ? (נוותר לך הפעם על עמלות קנייה/מכירה וכו')

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות