x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: ארה"ב אינפלציה / וריבית אג"ח 10 שנים בגרף אחד

ארה"ב אינפלציה / וריבית אג"ח 10 שנים בגרף אחד

ארה"ב

אינפלציה / ריבית אג"ח 10 שנים בגרף אחד

אינפלציה בקו נקודות אדום/שחור עם ערכי שיא
    ריבית אג"ח ל-10 שנים בקו רציף שחור

באמצעות החץ האדום - כיוון הריבית
    החץ הכחול - כיוון האינפלציה

כשמעלים את גרף הריבית 10 שנים, היטב מבחינים שתנועת הלונג כנראה מגיעה למיצוי, בניתוח יש עוד סיכוי לצמיחה מסוימת.

===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 08.11.2023 בשעה 19:00

ארה"ב

אבטלה - בירוק
    אינפלציה - באדום
    ריבית אג"ח 10 שנים - בכתום

בגרף 10 שנים ברמה יומית

===============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות