x

עמוד 35 מתוך 37 ראשוןראשון ... 253334353637 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 341 עד 350 מתוך 367

נושא: מדד הפחד VIX - ניתוח טכני

גרף מעניין מאוד
    איך נקרא האינדיקטור KST באתר stockcharts
    אני לא מוצא שם KST
    תודה
    אייל

אייל

תיכנס לCHARTSCHOOL בסרגל העליון משמאל ותכניס את הערך KST תקבל הסבר מפורט.

לשירותך

מדד ה-VIX

שער: 32 נק'

בגרף היומי רמת ה-34 נק' נחצתה מעלה והמגמה הראשית הארוכה והדובית והתחלפה בשורית ומצפה למחירי שיא באיזור ה-39 נק'. בטווחי זמן ארוכים יותר נראית כעת אפילו התחזקות במגמה השורית לרמת ה-55 נק' שעשוי עוד להתמתח מעלה.
    VIX.png
    ===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ה-VIX

שער: 40 נק'

המדד חזר למגמה שורית והוא שועט בכיוון ה-70 נק'
    vix.png

===========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ה-VIX

שער: 37.13 נק'

המדד במגמה שורית בכיוון ה-70 נק' לא נראה כל שינוי. נראה אחרי הבחירות!
    vix.png

========================

מדד ה-VIX

שער: 26.11 נק'

המגמה השבועית דובית. עליה של 21% הערב אך רק מעל 34 נק המגמה עלולה להפוך שורית, ושואפת לרמת 44 נק'. מתנד ה-RSI על 50% כך שלא ברורה המגמה.
    vix w.png
    ===============================

מדד ה-VIX

שער: 24.66 נק'

במבט שנתי ובגרף שבועי נראית תנועת לונג בתחילה. למגמה השורית יש רמת התנגדות חזקה באיזור ה-32 נק' כך שקיים סיכוי לנסיגה מהותית
    vix.png
    =================

מדד ה-VIX

שער: 16.95 נק'

המדד ירד מהשפה התחתונה של התעלה לרמות מחיר הנושקת לאופטימיות. הכיוון לרמת ה-10 יח' מדד. מתנד ה-RSI נע בגזרת השורט. רק מעל 22 יח' מדד עלול המדד היומי לחזור לשוריות.
    vix.png
    =================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ה-VIX

שער: 17.91 נק'

בכל רמות הטווח המגמה הראשית דובית ושואפת לאיזור ה-12 נק'. מתנד ה-RSI מתנייד מתחת לקו פרשת המים של ה-50%. הגרף נע בתוך רצועת המגמה בקווים השחורים.
    vix.png
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ה-VIX שער: 16.48 נק'
    עם ת"א 35 ו-אס אנד פי

המדד VIX בשורט ומדשדש בעוד ת"א 35 (בירוק) בנסיקה יחד עם המדד האמריקאי (בכתום). מגמת הוויקס בשורט ודובי עם שאיפה לרמת ה-22 נק' מדד.
    vix ta35 s&p.png

==========
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות