x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: עזרה לתיקון מרווחים

עזרה לתיקון מרווחים

חברים שלום ,
    מבקש ממי שיכול לסייע לי לשפץ פוזיציה שהתפספסה .

קניתי ב- 26-07-11 כשהמדד היה על 1261 את האופציות הבאות :

קניית פוט 1240 (1230)
    קניית קול 1290 (1050)

מכירת פוט 1230 תקבול של 950
    **** לא בוצעה מכירה של קול 1300 (אמור להיות במחיר של 780) -- התירוצים שאני יעלה לא יעזרו. הבנתי את הטעות האומללה שלי .

כעת , עומדות מספר אפש':
    1) האם למכור את קול 1290 (במקרה זה ארוויח רק אם השוק יירד מתחת 1230) ולהמתין

2) כמו סעיף אחד: מכירת קול 1290 אבל קניית מרווח דובי נוסף של פוט 1220 ו מכירת פוט 1210 (בסעיף זה ארוויח אם השוק ירד מתחת ל1217)

במקרה של עליות -- אין לי אסטרטגיה טובה ואשמח אם מישהו יוכל לסייע.

תודה מראש ,

רובר

Re: עזרה לתיקון מרווחים

יש מצב שהדבר הנכון לעשות הוא לא לגעת. במיוחד אם הרוחות המנשבות בשעה זו מארה"ב (בדבר הסדר) נכונות.

האסטרטגיה שלך היא למעשה קרובה לקניה חשופה של קול.
    ולכן יכול להיות שתקבל חנינה חלקית היום.

אכן כן .

במקרה של הסכמה בארה"ב - האם לדעתך תהיה תנודה גבוהה ורמות התנגדות יפרצו? בסבירות גבוהה ניתן לומר כי אם לא תהיה הסכמה, השוק יצנח רחוק יותר מאשר יעלה כתוצאה מההסכמה.

רובר

לדעתי בשוק גולם רק חלק קטן מהסכנה שיש בחדלות פרעון של ארה"ב מהסיבה הפשוטה שרוב מוחלט של המשקיעים בעולם (ואני בניהם) לא מאמין שארה"ב תבצע התאבדות כלכלית סתם כך בגלל חילוקי דיעות פנימיים. יש הרבה משחקים פוליטיים, אבל יש גם גבול למשחקים. ולכן הירידות שהיו לאחרונה, מקורן בלחוצים המקצועיים.

לפי זה, אכן העליות (כתוצאה מהסדר) עשויות להיות הרבה פחות חזקות מאשר הירידות (במקרה של התאבדות). לגבי רמות התנגדות, אין לי מושג מהסיבה שאני מאמין קטן מאד בניתוח טכני ונגזרותיו.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות