x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: תמיר פישמן: קנו אג"ח לא מדורגות; מהן 3 המומלצות?

תמיר פישמן: קנו אג"ח לא מדורגות; מהן 3 המומלצות?

Re: תמיר פישמן: קנו אג"ח לא מדורגות; מהן 3 המומלצות?

דנה388 ערב טוב ,
    כדאי לשים לב לאגחים שאותם קונים וגם את העיתוי שקונים אותם .
    3 האגחים שצויינו הם אכן אגחים חיוביים אבל יש מספר אגחים בעלי אותו מחמ , לחברות מענפים דומים , עם תשואות זהות ואולי אף עדיפות ..( חגג , אלביט הדמיה ,פאנאגיה נדלן , חנן מור , מועדון 365 , גמול , כלכלית י-ם ועוד אחרים ) כמובן שלכל חברה יש את הסיפור שלה ואת הסדרה המועדפת בעיניי אבל זה לא המקום להרחיב..
    מה שברצוני לומר הוא שאם תסתכלי על 3 האגחים שהוזכרו בכתבה אזי שלושתם עלו היום ( ו-2 מתוכם אפילו עלו יפה מאוד , כמעט באחוז !! שזה המון לאגחים ברמת תשואות זו ) , הציבור רואה כתבה מסוג זה ונוהר לקנות אותם דבר שיצר היום מחזור כפול באגחים הללו מהממוצע היומי שלהם בתקופה האחרונה , מי שקנה את האגחים לא יודע כמה השווה לאחרים , אולי הצעד הנכון כשיוצאת כזאת כתבה הוא להמתין מספר ימים למימושים ולא להסתער על "הסחורה החמה".
    חשוב גם לראות איזה גוף כותב את הכתבה כי הרבה פעמים הוא כותב מתוך פוזיציה ( על מנת ליצור מחזורים , על מנת ליצור עניין , העלאת מודעות לגביי אגחים וחברות שונות ועוד סיבות..), במקרה שלנו למשל נציג של תמיר פישמן יצר את הכתבה ( ולרגע אני לא רוצה שתחשבי שיש לי משהו נגד הגוף/כותב כי אני חושב שהם אחלה גוף !! ) אבל מבדיקה קצרה שעשיתי אז הם מחזיקים בהרבה קרנות שלהם כבר מספר חודשים לפחות אגח אחד שהוזכר בכתבה ( ממה שיצא לי לראות אז בוודאות את אורתם ) ולזכותם ייאמר שהם ציינו אף בסוף הכתבה שייתכן שהם מחזיקים בנייר כזה או אחר ונתנו את כל הגילוי הנאות הרלוונטי !!
    ובכל זאת למשקיע הפרטי אני הייתי חושב שלא צריך לראות כתבה בעיתון ולטוס ולקנות את האגח כי כמו שכתבתי אזי לדעתי יש לאגחים שצויינו לא מעט מתחרים ראויים באותם תנאים ואולי אף עדיפים..
    ואני מבטיח שאני לא מדבר משום פוזיציה !!!
    בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה בבחירה נכונה ונבונה של אגחים והשקעות עם סבלנות ופקיחת עיניים !!
    כמובן שאין לראות בדברים כהמלצה לפעולה כלששהיא וכל מה שנכתב הוא רק דעה וזווית ראייה נוספת לכלל הדעות הרבות הקיימות פה ובכלל.
    גילוי נאות - לא מחזיק בשום נייר שהוזכר מעלה
    המשך ערב מצויין.
    בברכה, לברון

המון תודה על דבריך הנבונים ומאירי העיינים על ההשקעה ותשומת הלב
    בברכה
    דנה

לברון,
    תענוג לקרוא את דבריך המנומקים.
    תודה
    A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing[center:2vjxihnl][/center:2vjxihnl]

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות