x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: טאו ב'

טאו ב'

היי אלון,
    מה הטרגט של האגח?
    תודה, רון

Re: טאו ב'

תלוי באסטרטגיית ההשקעה שלך...

אני אישית בפחות מ- 20% לא משחרר את האגח הזה ואף נקודה זו (20%) תיהיה רק נקודת מבחן להמשך.

כמובן שמעבר לכך יש את בסיס הזמן. כפי שכתבתי בעבר עד סוף שנה זו תחילת שנת 2012 ניתן להחזיק את האגח לאורך טלטלות השוק (לדעתי).

מי שמאמין בטווח הארוך יכול להחזיק את הנייר אף לטווח זמן קרוב לפדיון (אני מניח שלקראת 2013 אם יסתמן התאוששות בחברה וסבירות הפרעון תעלה האגח יהיה בתשואות של 5-6% גם...

מי שלא רוצה לקחת סיכונים מיותרים או מעוניין רק לרכב על הגלים - קצב העלייה האחרון בנייר (מהסיבות שפורטו) היה מהיר - מה שאומר כי בטווח הזמן המיידי יכולה להיות זחילה מטה אם לא תיהיה התפתחות חיובית נוספת (כמו רכישה חוזרת של החברה).

כרגע החברה מוכרת מהסדרה השנייה בשוק, כך שיכול להיות שהיא יוצרת בסיס מזומנים לרכישה חוזרת של הנייר המדובר - אך עד להודעה (לחיובי או לשלילי) אני לא רואה פוטנציאל רווח מיידי - אך זהו ה"סיכון" שלוקח המשקיע - סיכון שלהערכתי שווה את הפוטנציאל הנוסף בטווח הזמן הבינוני - ארוך.

לסיכום הנושא - אני עדיין מחזיק בנייר ואינני מתכוון למכור בערך הנוכחי בטווח הזמן המיידי (למעט אם תצא הודעה בנושא ע"י החברה).
    אלון פיאדה

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות