x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: חוזה סינטטי- שאלה לשחקן ולחברים?????

חוזה סינטטי- שאלה לשחקן ולחברים?????

אני מחזיק כרגע חוזה סינטטי.
    אני רואה שאני מרוויח במכירת הפוטים הרבה יותר מהקולים הקנויים.
    או מפסיד עליהם פחות בימי ירידות.

השאלה:
    למה לא למכור את הקולים ולהעבות על חשבונם את הפוטים(נאמר שאין בעיה בבטחונות)?
    מדובר על שבוע הפקיעה בה התטא פועלת באופן משמעותי לטובת הפוטים המכורים.

תודה מראש

Re: חוזה סינטטי- שאלה לשחקן ולחברים?????

דוד:
    אם אני מבין אותך נכון, אתה מתלבט בין שתי אסטרטגיות בעלות דלתא של 100. הראשונה חוזה סינטטי אחד, והשניה, לצורך התרגיל, מכירת שני פוטים עם דלתא של 50- כל אחד.
    למיטב ידיעתי ההבדל הוא מהותי והוא שבמקרה הראשון הדלתא של האסט' הוא 100 בכל מקרה וללא קשר למדד או למרחק מהפקיעה בעוד שבאסט' השנייה התלות חזקה.
    קח דוגמה: מכרת היום שני פוטים 320 עם דלתא של 50- כל אחד. אם המדד יורד לכיוון ה-300, אתה מהר מאוד תמצא את עצמך עם אסט' בעלת דלתא של 200.
    מקווה שעזרתי

בהמשך לדבריי למעלה:
    אם תאמר שאם אני צודק, אז תנהל אסט' דינמית, כלומר כל הזמן תבצע כיול (ע"י קנייה ומכירה של פוטים כאלה או אחרים), תזכור תמיד את הכלל "שתי אסט' בעלות אותו התזרים, תמיד, אבל תמיד, מחירן יהיה זהה, אחרת יהיו רווחי ארביטראז' שיסגרו את הפער" (בהנחה של העדר "חיכוכים", כגון נזילות מלאה, עמלות, מיסים, וכד').
    מקווה שהמשכתי לעזור.

אהלן ,

הבדל חשוב נוסף טמון בחשיפה לערך הזמן של האופציות - כאשר אתה מוחזק בחוזה סינטטי אזי הוא מנוטרל ( בקירוב ) , משא"כ בחלופה האחרת .
    למשמעות זו ישנה השפעה חשובה גם על האופן שבו תוכל לתקן בהמשך , לדוג' : נניח והשוק עולה אך למרות זאת סטיית התקן עולה אף היא עקב חשש בשווקים , אם החזקת בחוזה סינטטי תרויח את העלייה ולא תפסיד עקב החשש בשוק , לעומת זאת באפשרות השניה ייתכן שלמרות העלייה במדד תצא מופסד בשורה התחתונה ( כאשר העלייה במדד איננה מספיקה בכדי לכסות את העלייה בסטייה - פונקציה של דלתא מול ווגא ותטא ).

קניית חוזה מחקה ב-100% קניית מדד (למשל ע"י תעודת סל) בצורה "דגומה".
    תהיה קורלציה של 100% רק בפקיעות.
    עד הפקיעה ייתכנו עיוותים קלים כתוצאה משינויים בסטייה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות