x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: 7 מיליארד אנשים בעולם... שווה להציץ

7 מיליארד אנשים בעולם... שווה להציץ

פוסט חדש בבלוג שלי.
    שווה להציץ

http://cafe.themarker.com/post/1974021/

הכותב הינו עובד של חברת תכלית בית השקעות בע"מ, הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. תכלית בית השקעות הינה חברה העוסקת בייעוץ השקעות ובניהול תיקי השקעות, והמחזיקה ב-20% מקבוצת תכלית תעודות סל, העוסקת בהנפקה לציבור של תעודות סל, תעודות התחייבות ומוצרי מדדים נוספים. תכלית בית השקעות בע"מ, הדירקטורים שלה, עובדיה ומנהליה, כמו גם חברות קשורות לה עשויים למכור ו/או לקנות ו/או להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו של הכותב הנ"ל עבור עצמם ו/או עבור לקוחותיהם. אין לראות באמור בהודעותיו של הכותב הנ"ל משום הצעה ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים אחרים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד.

Re: 7 מיליארד אנשים בעולם... שווה להציץ

ציטוט פורסם במקור על ידי מורנו לירן
    ....

אני לא מבין את מהות התגובה החריפה כנגד העלאת הסרטון, לא נאמר בהודעתו דבר על כך שהסרטון שלו, אלא הבלוג שלו (אולי מבלבל מעט ).
    ומלבד זאת לכותב ישנו אישור מהנהלת האתר לפרסם תכנים שונים.
    סורי לא ידעתי מצטער ומבקש סליחה ומוחק את הודעתי
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אני לא מבין מה הבעיה?
    אסור לי לקדם סרטון שאהבתי ושמישהו העלה אותו לרשת?
    אני חס וחלילה טענתי שהוא שלי?

היי,

אהבתי את הסרטון,

אני לא מבין את מהות התגובה החריפה כנגד העלאת הסרטון, לא נאמר בהודעתו דבר על כך שהסרטון שלו, אלא הבלוג שלו (אולי מבלבל מעט ).
    ומלבד זאת לכותב ישנו אישור מהנהלת האתר לפרסם תכנים שונים.

בטוחני כי כל תוכן אשר מועלה על ידו, תורם ומוסיף ערך לחברי האתר.

אנא שימרו על כבוד האחר טרם העלאת תגובה חריפה, שאלו שאלות, תעבירו ביקורת, ופתחו כל דבר לדיון אך באופן תרבותי יותר.

בברכה,

לירן מורנו
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

סרטון יפה.
    קצר, ממצה, ולעניין 8-)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות