x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 31

נושא: "צים שיווק"?? רמי לוי הבאה???...יתכן!!!

Re: "צים שיווק"?? רמי לוי הבאה???...יתכן!!!

עדכטן משחקן-מניות ומגזרים
    מספר מניות רשמו תשואה יוצאת דופן בתיק בזמן מאוד קצר ויש לממשן:
    צים שיווק – הומלצה לפני שבועיים בלבד, ומאז הספיקה לגמוע כ 20%. בשלב זה המניה עודנה אטרקטיבית לטווח בינוני וארוך, ולא הייתי ממהר כלל למוכרה אך בהחלט יתכן תיקון לאחר הראלי המדובר, ולכן לסוחרי הטווח הקצר מוטב לממש תשואה מרשימה בטווח קצר ולשוב במחיר מעט נמוך יותר.

שבת שלום לכולם.
    ברצוני להפנות את תשומת ליבכם,הנייר צים מקבל חשיפה נוספת במדור"מניות ומדדים" בניהולו המסור של ניסן ביו.
    ניסן נתן הסבר טוב מדוע אינו נבהל מהירידה האחרונה.
    אני אנסה לחזק ביום א.
    זכרו מניות כמו צים,רמי לוי..עולות לקראת פסח...
    בהצלחה יוסי ג.נ מחזיק לונגגג.

אכן העונתיות משפיעה חזק על מניות אלה, בגדול כל ענפי הצריכה באיזור החגים מקבלים דחיפה למעלה.

היכן הSL שלכם במנייה?

ZIGGYשאל :היכן הסטופ-לס?
    לדעתי הס.ל הוא אישי.
    יש שוני אם מחזיק 100K או 5K.
    10% מ100K =עשרת אלפים.
    10% מ5K = רק 500ש"ח.
    לכן S.L חייב להיות תואם לפוזיציה הפרטית שלך.
    בנוסף הוא עניין אישי הנובע מנסיון,אורך רוח,ידע,הכרת הטרייד,תוכנית מסחר...ועוד.
    היום חיזקתי בהצלחה . יוסי

ZIGGYשאל :היכן הסטופ-לס?
    לדעתי הס.ל הוא אישי.
    יש שוני אם מחזיק 100K או 5K.
    10% מ100K =עשרת אלפים.
    10% מ5K = רק 500ש"ח.
    לכן S.L חייב להיות תואם לפוזיציה הפרטית שלך.
    בנוסף הוא עניין אישי הנובע מנסיון,אורך רוח,ידע,הכרת הטרייד,תוכנית מסחר...ועוד.
    היום חיזקתי בהצלחה . יוסי

אני לא רואה סיבה להתנות את הסטופ בנתח נומינלי מהפוזיציה, נכון שכשאתה בפוזיציה קטנה יותר יש לך יותר אורך רוח ולחכות לעליות ולשארה בפנים, אבל לדעתי, סטופ לוס וטייק פרופיט צריכים להיות ברמות שיש הגיון לשים בהן אותם. כלומר, אם אתה צופה קו כלשהו שמבסר על איתות מכירה (או קנייה), התנגדות מסויימת בשער מסויים, הערכה לשווי ריאלי יותר מהנוכחי (לפנדומנטלים שבנינו), כל אלו הרבה נכונים לדעתי מאשר להחליט באופן שרירותי על סטופ באופן כזה שפחות יכאב לך בכיס. לכן שאלתי, ברמת העקרון, לכולנו יש מקום לאותו סטופ, בין אם בפוזיציה של 100 יח' ובין אם בפוזיציה של 50,000 יח'.

אשתף אתכם מנסיוני - נכנסתי לצים שיווק בערך ב 3800. כאשר הגיעה ל5500 הייתי בהתלבטות. אז מכרתי חצי וחיכיתי ,ונכנסתי שוב ב 4690 ואני ממתינה, כי אני מאמינה כי למניה זו עתיד ורוד.

יפה נוגה 55,
    יתכן שאינך בקיאה בניתוח טכני...אבל במסחר,

יגילית בקיאות..ולא בפעם הראשונה.
    גם אני מימשתי בעבר..אך לא בצורה מרשימה כמוך.
    גם אני מאמין בחברה ומחזיק לונג

מעט עידכונים על צים-פונדמנטלי:"הכנסות רשת השיווק כמעט חינם הסתכמו ב1.04 מיליראד שקל!!!!!!.
    עליה של כ36% לעומת 2009.
    שיעור הרווח הגולמי מהמותג הפרטי "כמעט חינם"נשחק מעט מ14.1%ב2009 ל12.2% ב20010. 700 מוצרים תחת מותג פרטי המגמה הרחבה+יצוא לקהילות בחו"ל.
    הרווח הנקי:39 מליון לעומת 25 מליון ב2009. הרווח התפעולי זינק ב63.6% ועמד על 53.1 מליון ש"ח.
    תזרים המזומניםירד ב40% לעומת 2009.הסבר-ביצוע עסקאות עם ספקים שיגדילו,להערכתה את הרווח הגולמי בעתיד. ב2010 משכו בעלי השליטה האחים צים 8.6 מליון!!! החדשות הטובות-שכרם של האחים הופחת ב2011 ב30% גם שכרם של היו"ר והמנכל קוצץ.
    טכני:מתחילת החודש 0.65 מתחילת השנה3.97% התנגדות: 4827 ,4909 ,4973. תמיכה 4617 ,4408.
    מתחילת החודש מחזורים קטנים ב50% בקירוב.RSI 43.3 MFI 25 STS 51. רצועת הבולינגר הולכת וצרה יתכן מהלך בקרוב. סיכום:נתונים לגמרי לא רעים,צים צלחה את התיקון בצורה טובה למדי. אני נשאר בנייר ומצפה לטוב. לסיום עזי היקר אני מקווה שאתה תהנה מצים כשם שאני נהנה מהמסעדה אותה אתה מנהל.
    אשמח למשובים...בהצלחה יוסי

ערב טוב,
    היום צים פרצה רמות התנגדות, במחזור ענק...
    אם זה לא איתות קניה...
    ניסן ביו ציין זאת במדור מניות ומדדים.
    מקווה שתמשיך את הדרך צפונה..פסח אמור לתת רוח גבית.
    שיהיה חג שמח..והרבה קניות בצים.
    יוסי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות