x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 21/11

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 21/11

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף היתה מוצלחת לאחר התממשות הנחת היסוד . לעומתה, אסרטגית 7/11 עודנה עימנו היות והמדד מוסיף לטפס,ואילו אנו מצפים לדשדוש. בהמשך היום נידרש לאסטרטגיה זו, במידה והמדד לא יתקן מטה.
    השבוע אנו בשבוע פקיעה, וכהרגלי, אמליץ למי שאינו בקיא בנגזרים שלא לסחור בשבוע זה.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # כפי שארחיב בסקירה, אירוע מאקרו מקומי מרחף מעל הכל והוא גילוי או אי גילוי גז ברציו. בשורה חיובית יכולה להזניק את המדדים ואע"פ שהמניה אינה נוגעת במעוף, הרי שהסנטימנט בהחלט צפוי להשפיע.
    # הסטיה השבוע קרסה, ודווקא בשבוע פקיעה בו מוטב לכתוב רחוק מהסטרייק. אין לנו ברירה, אך הדבר מחדד את ההמלצה לסחור השבוע רק מי שבקיא בתחום.
    # השחקנים התכוננו למדד יורד, וקבלו שוק עולה. המלחמה תהא על 1260 ומטה. אע"פ שהתקבול מאפשר פקיעה גבוהה יותר, הרי שהמטרה כתמיד היא לשאוף לנקודה האופטימאלית.
    # יחס C/P אינו חד-משמעי ואינו תורם דבר.
    # אנו בשבוע פקיעה ולכן על האסטרטגיה להכיל אלמנט תטא בולט.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה, במדד 1272. נא לערוך התאמות כנדרש.

כבכל שבוע פקיעה, והיות ורציו היא תעלומה מבחינתו, נעדיף את מגמת השחקנים תוך אפשרות של דשדוש ועמידה במקום. לא הייתי עושה כן אלמלא המדד היה פותח חיובי, ומאפשר לנו עוד כמה נקודות בודדות של בטחון.

נמכור CALL 1290 - מחיר כעת 350 ש"ח.
    נרכוש הגנה CALL 1300 - מחיר כעת 185 ש"ח.
    נרכוש PUT 1260 - מחיר כעת 430 ש"ח.
    נכתוב PUT 1250 - מחיר כעת 250 ש"ח.

אנו אם כן, מסתמכים בצורה מוחלטת על הכותבים מתוך הנחה שהאסטרטגיה תיסגר בשלב מוקדם של השבוע. במידה ותהיינה בעיות כתיבת ה PUT תועבר מעלה, ומכיוון שמלכתחילה ההפסד המקסימאלי קטן מ 1000 ש"ח, הדבר אמור להספיק. התטא אמנם אינה גורם מסייע בשלב זה אך התיקון הראשון, אם נזדקק לו, ישנה את התמונה.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 21/11

תודה שחקן. בוצע :-)
    עלות 50 ש"ח.
    35 ש"ח פחות טוב משחקן.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

בוצע.

עלות 55 ש"ח (40 ש"ח פחות טוב משחקן).

גבולות הרווח בפקיעה- בכל פקיעה מתחת ל-1259. עם זאת, ההפסדים למעשה מתחילים רק החל מ-1290 . בין 1259 ל-1290 ההפסד הוא רק בגודל הפרמיה ששולמה שהיא מאוד נמוכה (אצל שחקן) ואצלי קצת יותר גבוהה.

בטחונות ברוטו: 1,000 ש"ח, בתוספת הפרמיה ששולמה (אצלי)-55 ש"ח, נותן בטחונות נטו של 1,055 ש"ח.
    יעד רווח של 10% נותן 106 ש"ח.

את האסט' שלי ניתן לראות בכתובת:
    http://www.optionline.co.il/Stg/He/Stg.html?stgID=24023

תודה לשחקן ובהצלחה לכל המבצעים.

בוצע - עלות 45 ש"ח ליחידה
    תודה שחקן

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

היי שחקן,

אפשר לקבל בשני משפטים את מצב השחקנים - גבול עליון, איזור מדד שבו צפוייה להתבצע סגירה לפני הפקיעה וכדומה.

תודה
    יום טוב

הראל
    סביר להניח שאני צודק,

תגידו אם אני רוצה לעשות את האסטרטגיה הזו בכמות כפול 10 אז אני מסכן את הפרמייה שהיא כ 400 ש"ח ובנוסף מסתכן בהפסד גדול מעל 1290.
    האם לא הגיוני במקום זאת לקנות פוט אחד 1260. לסכן פרמיה של 400 ש"ח בלי להסתכן אם השוק יעלה ואם השוק ירד הפוט ישלם.
    שלא לדבר על כל העמלות שחוסכים (אופציה אחת במקום 40)

איפה אני טועה? אשמח להסברים?

בסיסית הטעות היא בבחינת הסכום בלבד ללא תשומת לב לסיכויי רווח/הפסד. המהלך שמוצע ע"י שחקן מועד לרווח (וכן גם להפסד) במספר תרחישים רב יותר מאשר המהלך המוצע על ידך..

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי harel4u
    היי שחקן,

אפשר לקבל בשני משפטים את מצב השחקנים - גבול עליון, איזור מדד שבו צפוייה להתבצע סגירה לפני הפקיעה וכדומה.

תודה
    יום טוב

הראל
    הקפצה
    סביר להניח שאני צודק,

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אופציות
    . לעומתה, אסרטגית 7/11 עודנה עימנו היות והמדד מוסיף לטפס,ואילו אנו מצפים לדשדוש. בהמשך היום נידרש לאסטרטגיה זו, במידה והמדד לא יתקן מטה.
    בהצלחה !
    שחקן, למרות העליה היום בחרו השחקנים לא להלחם, ואתה בחרת לא לטפל באסט' 7/11.ראיתי היום דעות של חברי האתר שהשחקנים רק ילבו ירידות על רקע חזוים אדומים, אבל לא יתערבו אחרת...
    היות והאסט עמוק בבוץ, ולא ידוע כרגע איך יגיב השוק הארופי לאישור חילוץ אירלנד והאמריקאי לנתוני המקרו האחרים, ואנחנו 3 ימי מסחר מהפקיעה, אשמח לדעת שיש לך תכנית...

תודה!

סגרתי את האסט' ברווח 11% ברוטו

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות