x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 17

נושא: כמה שאלות בנוגע למכירה

כמה שאלות בנוגע למכירה

הי, יש לי כמה שאלות בנוגע למכירה של אופציות. כרגע אני מוכר אופציות על הדאקס דרך ספרייד בטינג וזה עובד טיפה אחרת.

השאלות:
    1) אם אני מוכר אופציה - מי שקנה אותה יכול לסגור אותה בכל זמן נתון?
    2) האם אני יכול לקנות בחזרה ולסגור את הפוזיציה?
    3) כולם פה מדברים על מפת האופציות הפתוחות - איפה אני יכול לראות אותה?

בתודה מראש!

Re: כמה שאלות בנוגע למכירה

שיתקנו אותי אם אני טועה (לא סוחר הרבה באופציות):

1) כן
    2) כן, אתה יכול לסגור פוזיציה.
    3) את מפת הפוזיציות הפתוחות אפשר לראות ב- optionline.co.il
    עד כמה שאני זוכר, האתר ההוא תומך רק באקספלורר.
    No pain, no gain

ציטוט פורסם במקור על ידי formula
    הי, יש לי כמה שאלות בנוגע למכירה של אופציות. כרגע אני מוכר אופציות על הדאקס דרך ספרייד בטינג וזה עובד טיפה אחרת.

השאלות:
    1) אם אני מוכר אופציה - מי שקנה אותה יכול לסגור אותה בכל זמן נתון?
    2) האם אני יכול לקנות בחזרה ולסגור את הפוזיציה?
    3) כולם פה מדברים על מפת האופציות הפתוחות - איפה אני יכול לראות אותה?

בתודה מראש!
    1. יש להבחין בין מכירה לכתיבה.
    מכירה = אופציה שהייתה לך (מתישהו קנית אותה) וכעת מכרת אותה. מי שקנה אותה כבר לא מעניין אותך.
    כתיבה = מכרת למישהו (מישהו אנונימי מהשוק) פוליסת ביטוח בדמות אופציה. אותך מעניין מה עושה המדד , מי שקנה אותה לא מעניין אותך, הוא יכול לסגור אותה ע"י שהוא ימכור אותה הלאה למישהו אחר (אנונימי לחלוטין) - אבל - אף אחד לא יכול לממש אותה בכוח לפני הפקיעה (זו אופציה אירופאית ולא אמריקאית), ובפקיעה מבוצע חישוב (באם האופציה פקעה בתוך הכסף) ומסלקת הבורסה לוקחת X כסף ממי שכתוב אותה ונותנת את אותו X כסף למי שהחזיק בה (קנוי)
    2. כן, בכל שניה ושניה במהלך כל שעות המסחר וכל ימי המסחר עד יום רביעי שעה 16.29.59 שלפני בוקר הפקיעה (כמובן בתנאי ויש סחירות בנייר, אחרת תיתכן בעיה ותיתקע עמה לטוב או לרע עד הפקיעה או עד שתהיה סחירות)
    3. גם בביזפורטל , קישור (עיין בגרף השלישי):
    http://www.bizportal.co.il/web/webnew/s ... l#open_pos
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

אהלן ,

קצת לא ברורה לי השאלה הראשונה , האם כוונתך בסגירה היא למימוש האופציה או שמא ליכולת הקונה למכור למישהו אחר את האופציה שכתבת ?
    אם כוונתך למימוש - אזי התשובה היא שלילית היות ומדובר באופציות אירופאיות ( אלו ניתנות למימוש רק ביום הפקיעה להבדיל מאופציות אמריקאיות ) , ואם כוונתך למכירה של האופציה אותה הוא מחזיק לאדם שלישי - אזי בעיקרון הוא אכן יכול , אלא שברמה המעשית יש לקחת בחשבון את נזילותה של האופציה ( לרוב זה מותנה במידת הקירבה של האופציה לכסף כפונקציה של זמן ותנודתיות ) .

על שתי השאלות האחרות NightShift כבר ענה לך , אגב יש מקומות נוספים בהם אתה יכול לצפות בפוזיציות הפתוחות ( כגון http://www.ta25.info/positions.asp ) , רק רצוי שתנקוט בזהירות יתרה לפני שאתה מייחס לכך חשיבות מרובה מדי .

ציטוט פורסם במקור על ידי NightShift
    שיתקנו אותי אם אני טועה (לא סוחר הרבה באופציות):

1) כן
    משמרת לילה? קבל תיקון: כן, אם הקונה כתוב עליה, ואז תגרע האופציה ממאזן הפוזיציות הפתוחות, ואם הקונה לא כתוב עליה? אז לא, תודה

לא כל כך הבנתי דרך מי אתה עובד, ומה בדיוק הם נותנים לך שם...

תודה על התשובות - זה בדיוק מה שהייתי צריך לדעת.

אני אישית עובד עם חברת ספרייד בטינג שנותנת מסחר באופציות. בצורה הזאת אין שום בעיה של סחירות ומימוש (במקרה של אמריקה) מכיוון שכל המכירה והקנייה מתבצעת כנגד החברה. אם הם מגדרים את הפוזיציה זה עניין שלהם. מחיר האופציה הוא כמובן בהתאם למחיר השוק. זו דרך מאד מאד נוחה לעבוד.

מי שרוצה עוד פרטים מוזמן ליצור עימי קשר

תודה על התשובות - זה בדיוק מה שהייתי צריך לדעת.

אני אישית עובד עם חברת ספרייד בטינג שנותנת מסחר באופציות. בצורה הזאת אין שום בעיה של סחירות ומימוש (במקרה של אמריקה) מכיוון שכל המכירה והקנייה מתבצעת כנגד החברה. אם הם מגדרים את הפוזיציה זה עניין שלהם. מחיר האופציה הוא כמובן בהתאם למחיר השוק. זו דרך מאד מאד נוחה לעבוד.

מי שרוצה עוד פרטים מוזמן ליצור עימי קשר
    זה מה שחששתי.

מראש אני אומר, שאני לא מכיר את החברה הספציפית הזו. ולכן אני אתן לך אזהרה כללית:
    כעיקרון, אם אתה עובד מול חברה שאינה מתכסה מול הפעילות שלך, זה אומר שהם לא סתם ברוקרים שחותכים עמלה לגיטימית, אלא משחקים נגדך. אם אתה מרוויח, זה יוצא מהכיס שלהם. אם אתה מפסיד, זה נכנס לכיס שלהם.

מכאן, המסקנות הן שלך. ממליץ לך לעשות קצת חיפושים בגוגל וללמוד את הנושא.

אני עובד עם חברה רצינית מאד - IG נסחרת בבורסה של לונדון. חברה בשובי של מיליארדים. חייתי באנגליה 8 שנים ושם זה מוצר פיננסי מקובל. בארץ אין מודעות לזה והשם מרתיע אנשים.

אלה לא חברות כמו הפורקס בארץ. אלה חברות שמפוקחות ע"י רשות לניירות ערך. אני יושן טוב בלילה...

אני עובד עם חברה רצינית מאד - IG נסחרת בבורסה של לונדון. חברה בשובי של מיליארדים. חייתי באנגליה 8 שנים ושם זה מוצר פיננסי מקובל. בארץ אין מודעות לזה והשם מרתיע אנשים.

אלה לא חברות כמו הפורקס בארץ. אלה חברות שמפוקחות ע"י רשות לניירות ערך. אני יושן טוב בלילה...
    סבבה. אם אתה יודע מה שאתה עושה, אז יופי. שיהיה בהצלחה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות