שלום לכולם, אני דיי חדש בתחום ורציתי לדעת לגבי אסטרטגיית נובמבר, לפי המחירים ששחקן כתב עלות כל יחידה (קניית 3 יחי' וכתיבת 1 יחי' וכו') היא 90 ש"ח
ולא הצלחתי לתפוס את המחירים שלו ואני בפער של 30 ש"ח ליחי' ז"א עלות 120 ש"ח ליחי' וכשאני מכפיל את זה כפול עשרות יחידות זה יוצא פער גדול, זו בעיה או שלא נורא כל כך?